bugün

travesti olduğunuz takdirde çok sırıtacaktır. aklıma ilk niye bu geldi bilmiyorum.
dayak yenildiği vakit kalıbından utan denilecektir. dayak atan çelimsiz ise onur ödülü alacaktır.
gömleğin üzerine kazak giydiğinizde kafanızın vücudunuza göre orantısız gözükmesi.
allah kahretsin ki haykırarak kendi kendinizi sikmenize sebebiyet verir.

* bir ortamda bütün dikkatler seksi iri omuzlarınıza toplanır
* nesil göt kadar, cücük gibi olduğundan bütün ilgi sizin geniş omuzlarınızdadır.
* kadınlar "dur şunlara meme uçlarımı sürteyim hele" diyerek gece boyu sırtınızdan inmezler.( hay eşşekler yaa, önümüzdeyken ne hayırlarını gördükki arkamıza geçiyorlarsa, hah hah hah)
*aynı yatakta üç bayan la yatarken, ne kadar büyük geniş olsalarda 3. nün bir omuzunuzu diğeriyle bölüşecek olması büyük kavgalara sebebiyet verir.

daha da çok sayarım da, başa bela arkadaş. gecenin bir yarısı hayal edip özel mesaj falan atarlar. hiiiç uğraşamam valla. *
evet ağır ironi içermektedir
yatakta hep sırtüstü yada yüzüstü yatmak zorunda bırakacak durumdur.
olur olmadık yerde kendinizi ve omuzlarınızı övüp, rezil olmanıza sebebiyet verir.
(bkz: sözlükte fiziksel özelliklerini belli etme çabası)
gömleğin üst 2 düğmesini kapatamamak.
yatakta yan uyumaya çalışırken bütün yastıkların alçak kalması.

yapmadan duramayacağım.
(bkz: aaa bu benim lan)
(bkz: geniş omuzlu olmanın avantajları) dışında kalanlardır.
dar kıyafetler giymek zorunda kalmak aksi halde bir t-shirt giydiğini düşünürsek üzerinde etek gibi duruyor efenim.
dar tshirt veya gömlek giydiğinizde etrafınızdaki bütün kızlar üstünüze atlar. hangi biriyle uğraşacaksınız?
(bkz: hayır bende var oradan biliyorum)
dolaplara omuz atar, kapılarla dalaşırsınız... *
Çok şükür böyle problemlerim olmadigi için rahat rahat entry girdiğim başlık.
dolmuşlarda yanındaki elemandan gıyabında küfür yemek.
dezavantajı yoktur. omuzlarınız sizin için bir çok şeyle başa çıkar. otobüste minibüste pek kimse yaklaşamaz yanınıza, götünüze başınıza değen insan olmaz.
otomobilin arkasında üç kişi oturamazsınız.
Daha bugün farkettim bir şemsiyeye 2 kişi sığamıyorsun.
Gömleklerin beli geniş omzu dar geliyor. Sanirim duz insanlar icin yapilmis.
ceket, Gömlek vb. Giyince kolları ileri uzatınca gelen ahan da yırtılacak hissi. Hani böyle Hulk gibi az kendini sıksan sanki Gömlek ilmek ilmek dökülecek üstünden.
tamam anladık omuzlarınız geniş.
Geniş omuzlu olunca büyük bedenli gömlekler verirler mağazalarda, öyle olunca da o gömleği pantolondan dışarı sarkıttığınızda sünnetlik gibi durur. Çift taraflı sarkıtamazsınız evden çıkmadan önce ne kadar az zamanınız olursa olsun. illa ki en az bir tarafı uğraşıp pantolonun içine sokmalısınızdır.

Halbuki boyunuzda o kadar uzun değildir ama o geniş omuzlar yok mu o geniş omuzlar, her gömlek aldığınızda bela olurlar başınıza.
Ceketler yırtılır kolayca.
sağ ve sol görüş açımın azalması.
dertleri kolay omuzluyorsun.
görüntümün aynaya sığmaması.