bugün

türkiye çağdaşlığı gereği tüm devlet dairelerinde zorunlu olan uygulamanın, vergisinden faydanlandığımız genelevlerde de başköşede asılı olması durumu. Başöğretmen Kemal Atatürk bize herzaman şey olmuştur, rehber evet rehber.
sevenlerinin bunu kaldıramayacagı gercektir aynı zamanda kıllarını bile kıpırdatmadan razı olacakları gercektir.
nasıl bir atatürk sevgisi ise artık.
bunu bilen ve dillendiren yazarımızın geneleve girerken cevsenini çıkararak girip girmediği merak konusudur.
(bkz: azarrath olay yerinden bildirdi)
hükümet dairelerindeki humeyni portreleriyle övünme modasının eskidiğini anımsatan başlık. yeni yüzler ama aynı senaryo.

dipnot ve edit : atatürk olmasaydı o genelevlerde çalışan ananız olacaktı.
aferin çok iyi düşünmüşsün. benim niye aklıma gelmedi. kendimi affetmeyeceğim.
tanım: kimsenin aklına gelmeyen vakıalar ya da ayrıntıların dehşetgengizliği.
bazılarının atatürkü allah zannetmesi ne kadar korkutucu bir ülkenin kaderinde zafer var ise komutan hasan yada hüseyinde olabilirdi.

fatih sultan mehmet olmasaydı ne olcaktı diye soru sorduranın portresi.
Atatürk olmasa idi hepimizin değil ama bazı yazarların annesinin o yerlerde kesin bulunabileceği söylenebilirdi. *Sarcasm* Bu kadar iğrençlik abidesi bir laf olabilir mi? Benim dedemin dedesinin ve diğer akrabalarımın bizzat cephede savaşıp öldüğü bir savaş sadece tek bir kişiye mal edilebilir mi? S*kt*rtmeyin e-nizi. (Özür diliyorum senden sözlük)

Ayrıca, genelevlerinde öyle bir hukuki uygulama var ise şayet bunu oraya en başta koyanın akıl ve mantık yapısının sorgulanması gerektiğine inanıyor(-um).
yarrak afedersin diye cevap verilesidir
(bkz: saçmalıyorlar bunlar sözlük)