yaşı gereği veya kalp sorunları olduğu için yaşlı abazanın kalbinin genelevdeki 5 dk.lık heyecana yenik üşerek ölmesiyle sonuçlanan hadisedir. cenabet öldüğü için arkasından pek hayır dua okunmayacak ve sürekli bu merhumun arkasından genelev muhabbetleri yıllarca dönecek olduğu için çok talihsiz bir insandır. *
olen evin personeli ola hayat kadiniysa, musteri ya muesseseyi tuketici dernegine sikayet eder ya da kahvedeki arkadaslarina muthis hava atar. orneklemek gerekirse;
olum gecen genel eve gittim. kariyi bir becerdim, oldu.*
s...nin derdine ölmektir.
talihsiz bir durumdur hayattaki her olay gibi normal görülmesi gerekilirken bazı kendini bilmez kişiler dedikodu yapmaktan yinede kendilerini alamazlar bu kişiye allah yardımcısı olsun demekten başka bir söz kalmamıştır.
nasil bilirdiniz sorusuna verilecek cevabi epey dusundurecek skandaldir.
devekusu kabare'nin beyoglu beyoglu adli oyununda degindigi olay. adam olmuyor ama, bir an icin oldu saniliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=PufkQjrgM8c (devamini da izleyin*)
olay genelevde ölmekse herhangi bi ölüm gibidir. insan ölmüştür gitmiştir bari son anları zevklidir. yok eğer kalp krizinden genelevde ölmekse, eşiyle seks yaparken de ölebilirdi. eğer olay "len baksan herif iş başında ölmüş hem de umumi bi hatunla hehe" yse o da adamı bağlamaz zaten adam ölmüş gitmiş anca ölünün arkasından konuşan boşboğazları eğlendirir..
(bkz: eyvah ki ne eyvah)
kalp krizinden ölen erkeklerin %83'ü ilişki sırasında eşini aldatanlardan oluştuğu tespit edilmiştir.
fazla ilaç alıp, görmemesi gereken şeyi görme sonrasında yaşadığı korkunç olaydır.
allah çarpmıştır.*
bahtsız bedevi olmaktır.
(bkz: su testisi su yolunda kırılır)
genelevde kırılan su testisidir.
Eşe dosta açıklanamayacak ölüm şeklidir. Ebeveynler bile kendi evlatlarından tiksinir.
duygularıyla hareket etmiştir.
belkide kalp krizinin geçirilip ölünecek en mantıklı yerdir.
mahserde ayni sekilde dirilecegine dalalettir.
(bkz: nasil olursen oyle dirilirsin)
uçkur peşinden gitmenin sonudur.
diğer tarafa cenabet gitmek demektir ki bu da pek iç açıcı bir olay değil.
Çorumdaki olayda hayat kadınının ifadesi enteresandır;
+inlemeye başladı. ben geliyor sandım. meğerse gidiyormuş.
seni köyünün yağmurlarında yıkamayacaklarına işaret eden olaydır.
Son anına kadar dimdik yaşamktır .

(bkz: Yıkılmadım)
bok yoluna gitmektir .
Deplasmanda ölmektir. Evet.
Nasıl öldü sorusuna cevap verememektir.
nasıl öldü?
kem küm..