bugün

Bence olay kaza değil, uçak ve kons'un intikamı, çünkü ruslar ağır haindir amerikaya hiç faso vermediler, amerika türkiye ile rusyanın arasının iyi olmamasını istiyordu, sürekli olaylar sineye çekildi, ama onlarda bir intikam istiyorlardı, olay bundan ibaret.
"kazaya" sebebiyet veren ülke nedeni ile meydana gelen doğa olayıdır. rusya amerika israil falan yaparsa kaza denilecektir elbette. düşünsene o "kazaya" ırak hava kuvvetleri veya suriye ordusu uçakları sebep olmuş olsun. ortalığı yangın yerine çevirirdi malum şahıs daha genel kurmay açıklama dahi yapamadan..
ben şu an orda, operasyondaki askerlere üzülüyorum, düşünsene rusya yukardan seni bombalıyo kimse sahip çıkmıyo üstünü kapatıyolar.
Dünyanın en enayi hükümeti ve halkıyız yemin ediyorum. Aynısını başka birilerine yapmış olsalar, askerleri ölen devlet anında savunmakta geçip hesap sorardı, gerekirse tehdit ederdi ama daha adamlar bile kendisini savunmadan bizimkiler çıkıp "kazadır efendim, bilmeden vurmuşlar, yanlışlıkladır" diyor. Daha adamlar bile kendisini savunmadı ha, belki adam bilerek vurduk, intikam aldık diyecek amk.

Böyle enayilik dünyanın hiçbir yerine yok, mahallede ezik çocuklar olur ya, haklı olsa bile hakkını savunamaz, sırf dışlanmamak için her durumda enayi durumuna düşer, işte biz aynen oyuz.
iki askerin yakilmasi videosundan sonra inceleme baslattik diyip hala açıklama yapmayan yavsaklarin saatler icinde baska bi benzer olayi çözmesidir.