bugün

çok kötü durumdur. insanın kendini suçlu hissetmesiniz sağlar. Bir entryniz beğenilir "çok güldüm ahaha çok iyi ya" tarzı bir mesaj alırsınız. Ama ne diyeceğinizi bilemezsiniz. "teşekkürler" desen o ne lan öyle? o kadar üşenmeden sana özel mesaj attım "teşekkürler" mi diyorsun ? tepkisinden korkulabilir. Dahada kötüsü cevapda atılmaması. Karşıdaki yazarın "bu ne lan siklemiyor beni" tepkisine neden olabilir. *
xp yazmak en mantıklısı.
(bkz: seviyesiz mesaj)
Gelen mesajın içeriği önemlidir.
Lakin bu durumda bile insan mesaj atıp değer veren insana daha düzgün bir şekilde cevap vermelidir.
(bkz: Ayımısın oğlum)
her mesaja uyan cevap; 'hayırlısı olsun' yazıp bir nebze kurtulunabilecek dert. daha kötüsü için; karşındakine diyecek bir söz bulamamak.
terbiyesizliktir. ne demek lan bir şey bulamıyorum. klavyen mi aşınır? tamam sakinim.
Mesajı atan kişide de hata var ama. o da cevap verilebilecek bir şey atsın o zaman.
bence de, haahahhha, asdnsdadnajkbf, anlamsız surat ifadeleri atarsan ben sana nasıl cevap verebilirim sayın yazar. elini vicdanına koy.
Bizene hamınaaagoyim.
cevap yazmamakla son verilebilir. çok istiyorsa karşı taraf bir mesaj daha atar.
(bkz: Ok) yazıp gönderilir ve işlem tamamdır.
iki nokta üst üste ve kapanan parantez yazıp yollayınca bulunmuş sayılıyor.