bugün

gelmeden önce ufkunu aç. şimdiden guns n roses, deep purple, love fist, ac/dc vb. dinlemeye başla. love fist'i bilmiyosan hiç gelme. yada ne olursan ol gel anasını satayım ben açarım senin ufkunu.
pişman olacağın şeyler yapma çünkü
geçmişin kalabalık olsun istemem.
çek yat getir gelirken benim ki geçen sevişmede kullanılamaz hale geldi.
Seni asla gonulden sevmiyeceğim,buna emin olabilirsin!
Gel artık uçurtma uçuralım.
doğru zamanımda gel. depresifken gelirsen ben seni, mani dönemimde yakalarsan sen beni istemezsin. normalken gel.
trip yapacaksan sikerim böyle aşkın ızdırabını.
gelme lan. tanımadan mimledim seni oğlum, gözüme görünme.
şu an gelsen ne güzel olurdu...
öncekiler gibi olacaksan;

öncekiler gibi merdiven boşluklarında öper bırakarım seni ona göre.
duşumu aldım, ben hazırım.
Buyuk ihtimalle oylesine takildigim,iyi anladtigim, sevdigim,vakit gecirdigim biri olursun.
beni terkedersen bu bana koymaz.
kinde tutmam sana.

Asik olma gafletine dusersem, lutfen acı bana.
Askım gelirken ekmek al . iftara ekmek yok .
En yakın arkadaşın bi erkekse sıçarım ağzına.
hiç olmayacaksın ama olacakmışsın gibi kandırıyorum kendimi.
öpt, kib, sçs, bye.
lutfen hic bilmiyormus gibi yap seni bekledigimi,
gelecekteki sevgili, ne zaman gelecek?
Gelme amk.
gelemeyeceksin gibi.
eger müzikle uzaktan yakından alakan yoksa gelme.
ya sen beni haketmiyorsun, ya ben seni. arada ki farkı anlayana kadar da biteriz biz.
bana bakarken gozlerinin ici parlasin cok sevdigini bileyim, ve ben seni oyle cok seviyim ki hic aklimdan cikma, birlikte kitap okuyalim sarki soyleyelim yeri geldiginde sacma sapan dans edelim, sahiplen ama sikma,kiskan ama abartma, kumral olursan bir de bu cok iyi. oncem olmamis gibi hissettir. dokundugunda binlerce aska boya yuregimi, beni sevdigini soylemekten hicbir zaman cekinme. heyecanimiz hic eskimesin hic beklemedigim bir anda tatli seyler yap. evlenme teklifine iyi hazirlan, beni sinama inancli ve cesur ol sadik ol ve oyle durust ol ki senden hicbir zaman suphe etmeyim. esprili ol gulmeyi cok severim, temiz ol ve dislerine cok dikkat et ve gerisini bana birak.
sevgilim yokken 188348 tane yazıp, sevgilim olunca ona vermiştim. evet güzel fikir eğlenceli oluyor.
Hadi iyisin masaj eğitimi de aldım.
olduğun gibi gel, geldiğin gibi olma.