bugün

çabuk gel.
* *
şimdi özet geçiyorum, zaten çok konuştuysam herşey yalan.
bütün sevgi kelimelerini unut. herşey seninle aynı yatağa girebilmek içindi. koşarak uzaklaş. uyan türkiye.
Bende isterim sorunsuz bi ilişkimiz olsun ama olmuyo bak yapamıyoruz ışte sorun kimde bilemiyorum en iyisi sen hiç gelme bende bunları yazmış olmuyayım.
kaçıncı nesilsin, bari onu söyle.
sakın gelme hazır değilim deliyim kaç gündür lodosum tuttu rüzgarım soğuk...
şu an kimle isen bırak onu ve gelecekteki sevgilini düşün. beni düşün.
Ey güzel SEVGiLiM;
Seni daha tanımıyorum ama şimdiden içim kıpır kıpır. Nasıl birisin bilmiyorum ama talı biri olmalısın.
içimde sayısız kelime... Tanımsız heyecanlar barındırır her biri kendi içinde. Uzun bir süredir hissetmediğim bir şekilde bakarken -daha doğrusu bakmaya çalışırken- gözlerine, dilimin ucunda biriktirdim hepsini. Söyleyemedim hiçbirini. Sessizce vazgeçtim söylemekten. Peki dedim üzüldüğümü belli etmeden. Peki, dilediğin gibi olsun...
ata değil de eşeğe bindin sanırım. vasıtanı değiştir bir de yanındaki kızdan uzak dur. oyarım gözlerini.
sevgili sevgilim
biliyorum sen bu satırları okurken (yok lan sen okuyamican dimi) ben çoktan seninle beraber olmuş olacağım. geçmiş olsun hayatında yapabileceğin en büyük kazmalığı yaptın. hadi öptüm by.
eksilere canım kurban.
--spoiler--
Kimler geçerken içimden
Bir sen vardın
Melekleri imrendiren
Hiç gelme gideceksen
Ürkek buz tanesi
Zamanın gelince
Eriyeceksen
--spoiler--
gec mi kaldin, henuz erken mi bilmiyorum. Geleceginden de emin degilim hani. Kiz kurusu olarak ölme ihtimalim de var. Aslinda bi gelsen her sey cok guzel olacak biliyor musun? Beni tanimiyorsun evet evet, tamaam, biliyorum; baslama yine... Insanin kendini tanitmasi zaman kaybi. Bana hep, okula yeni gelen ogretmenin ogrencileri tanimak icin sordugu o aptal sorulari cagristiriyor.
Annem hep derdi ki sakin cirkin koca bulmayin, yaniniza yakissin. Bir omur gecmez o suratla. Derdi derken, hala daha diyor yani. Sonra bi babama baktim da hakli yani. Koca dedigin yakisikli olacak. Velhasil, onumuzde koca ömür var. Gel. Gel ama; bana nazim hikmet okuyacaksan, gogsune yatirip saclarimla oynayacaksan gel. Atkini da ördüm geldiginde verecegim. Ne renk sevdigini bilmiyordum, lacivert ördüm. Ben cok severim. Hayat bir an once bizi karsilastirmali. Er gec gorusecegiz!
şimdiden allah belanı versin.
sende herkes gibisin yada birgün herkesleşeceksin ve bu beni yine yeniden yakıcak en iyisimi hiç çıkma karşıma sen
ve ben imkansız aşk fikrine aşık olayım.
beklediğime değmezsen çok ağır konuşurum. not: uslu dur.
oooo nerelerdeydin müdür, bekle bekle ağaç olduk la burda.
sen de diğerleri gibi yavuşaklık yapacaksan gelme. hatta deneme bile.*
HACI ŞARJiM BiTTi Bak şimdiden söylüyorum ileride lütfen sıkıntı olmasın.
bu sefer de sen daha çok sev gözünü seveyim.
bana uykum bile gelmiyor, kaldı ki sen geleceksin.
seni hiçbir zaman sevmeyeceğimi bildiğin halde sürgün edilen bir suçlunun ülkesine döneceği günü bekler gibi beklemen bu durumda bana saçma geliyor...

gelecek günler olacak mı olmayacak mı, zaman bizi nereye kadar götürecek bilmez iken hiç bir yaratılmış, sen nasıl bilirmiş gibi davranma üstünlüğünün sahibi olabilirsin işte bunu anlamıyorum.

"sevil neşelen sevme yanarsın/ bir sarı saçı okşar kanarsın; o bir gölgedir varlık sanarsın" derken zeki müren sen nasıl varlık sanmaya devam edersin gölgeyi? uzun uzun bakarsın da derine yüzeydekileri hiçbir zaman görmezsin be sevgili. seni, bir bahar akşamı terkedip gittiğimde ne benim geri geleceğimi ne de bu ömrün biteceğini tahmin etmediğin halde nedir bu geleceğe olan umudun? seni bu kadar besleyen , güçlendiren ve neşelendiren hiç gelmeyeceğe dair bir inanç mı?gelecekteki sevgili, biliyorum ki sen geçmişten geleceksin ve geçmişten geldiğin için de gelecekte hiç şansın olmayacak. çünkü sen , kaybetmiş bir oyuncusun,itilmeyi ve nefreti hak edecek derecede iğrenç, yüzüne bakılmayı haketmeyecek derecede çirkinsin. derin derin baksa da gözlerin, yüzünde o kimsenin anlamlandıramadığı muhteşem bir hüzün olsa ve gülerken bile insanı sarhoş eden bir ağırlığın bir durgunluğun bir sihrin olsa da bütün varlığına rağmen yokluksun.geleceği beklemen geçmişinde yaşaman demektir. gelecekteki sevgili, keşke bir gelecek gerçekten olsaydı da seni uzaktan da olsa görebilseydim. ne de olsa katil, kurbanını öldürmeden önce son kez ona bakmak ister...
sevgilim,

gelirken sigarada alsana.
canim yine benim ya, ya adana yedim siskinlik yapti, gelirken bi soda alsana. colada olabilir aslinda, asitli bisey al da gel hadi ben evdeyim.
(bkz: rüyamda seni gördüm)
allah kolaylık versin sana, işin çok zor.