bugün

sozlukten sonsuza dek atilmasi gereken yazarimsilarin yaptigidir.
Yorum dahi yapılmayarak sol frame'den şutlanması gereken başlıklardır. neyin kafası olduğu da anlaşılamayan yazarları gösterir.
altına yorum yapıp adamın sapıklığını artırmaktansa susup defolmasını sağlamak en iyisidir.

ya da bu başlık altında bolca küfredebiliriz.
nerde insanlıktan hatta hayvanlıktan çıkmış bir cümle görsek hep aynı kişi.

cinsel içerikli başlıklara hasret bıraktırdı resmen.

annesi olsam bodruma zincirlerdim. gerçi o zincirle de bir şeyler yapardı kesin.
hesabı an itibariyle silinen yazara ait başlıklardır. artık başka kopyası gelene kadar rahatız sanırım...
gece gece azmis ergen yazar bozuntularinin sicintilaridir. diger yazarlarin da yorumlarini alarak daha fazla azmaya calisiyorlar anlasilan. ayrica bu igrenc fantezilere bakilacak olursa acil bir psikolojik destege ihtiyaci oldugu farzdir.
normaldir.

"sevöyö döşüyüü" diye ağlayan çubuk sikli adamları sevemiyorum. bunlar normal. insanların ruh hali mastürbasyonu. okumamak için, yer sağlayıcının sunduğu (ki mecbur bile değil) script bazında çözümler var. yok kara liste, yok troll tuşu, yok cibiliyetsiz... envai çeşit sözlük bu konuda çalışmış zamanında.

ağlamak yersiz. bugün adamın biri bunu açar. yarın da adamın biri ve kızın biri aşık olur 67 mesaj yazılır. o da beni açmaz. bi gün de daha soft bir erotizm olur. bir gün maç olur. spor başlıkları dolar. bir gün malın biri ddos yapar ve sözlük 12 saat kapalı kalır. hödö hödö o konuşulur.

bi rahat olun lan artık. nasıl bir anten sikli tipler varsa, altın günü gibi bıdı bıdı bıdı amk.

siktir git kuantum fiziği ile ilgili makale yaz seni de okuyalım. seviyeden anladığı şey, "atam şöyle etti, atam böyle etti."

regl kanı gibi iğrençlikler olsa dahi amcık ve memeye hakaret etmeyin. am konusu çok felsefik. amı yedirmem. menderesi yediniz, amı yiyemezsiniz. orospu karı gibi "atın bunu" demeler sadece acemi idarecileri bir an gaza getirir. yanlış bunlar entel kardeşlerim. lenin okuyup yatın bi nolur off. nası kasıldım. sikim kalkıyor sinirlenince.
(bkz: sütten çıkmış ak pipi)
cem yılmaz'ın da söylediği gibi, beyinle yazılmayan şeylerdir.
Ahlaksızlıktır. Benim gibi kızların yüzü kızarıyor resmen.
Gece hazırlık yapan hiç olmadı mastürbasyon malzemesi arayan tiptir.
Abazan sözlük yazarlarının açtığı başlıktır.
Her zamanki uludağ sözlük işte.