bugün

iş dönüşüdür.
türk erkeği, kadınlara her fırsatta yafta yapıştırmaya pek meraklı olduğu için, gece otobüs beklemesi biçilmiş kaftandır tabi.
Oldu gece otobüs bekleyen erkeğede ibne diyelim o zaman önyargılardan kurtulalım.
sacmalıktır.
k(a)lasik bir hbbia davranışına benzer***
eğer arabayla geçerken bir anda arabanın önüne atlıyorsa ve çok tatlısın benim ol diyorsa ve arabanın içindeki adam da silecekleri çalıştırarak kurtulmaya çalışıyorsa ve arkadan bi tane daha kadın gelip arabanın camlarını yumrukluyorsa ve içerde ki adam bunlardan kurtulmak için son ses sordum sarı çiçeğeee ilahisini çalıyorsa teypten kasetle...

(bkz: o işte bir hbbia var demektir)
şu anda, olayın kahramanlarına ve benzeri düzine düzine cici babalılara, doyasıya ve ana avrat küfrettiren olaydır.
bir kadının evinin yanından geçerken kahkaha sesi duyan erkeğin "bana iş verdi" deyip gece kadının evine gidip tecavüz etmesine benziyor. bu kadar mı yobaz, bu kadar mı cahil olur bu insanlar ya? bunun okumayla alaksı yok. "dekolte giyen kadın, tecavüzü hakeder" diyen bir prof'umuz var. orhan ç.
işte bunların hepsinin kafasını birbirine sürtüp,kıvılcım çıkarmak istiyorum çünkü ancak bu işe yarar o küçük kafalar.