bugün

Pek hayır göremiyorum. Evet.
Tek nedeni uyuyamamaktır, art niyet arıyorsunuz ekşi sözlüğe giriş yapınız.
ruh hastası olduğu için saçma sapan entryler girmektir.
Sizene amk.
hala anlaşılmamış amaçtır.
Amaç değil uyuyamama probleminin sonucu olabilir.
Hadi imece usulü :
Vur-...
sabahlamaktır. Onla birlikte sabahlayacak birçok sözlük beyi mevcuttur.
all the time.
çirkindir.
güldürmüştür.

(bkz: kızdı çilek)
Yobazlara dert olmuş amaçtır. Geberin meraktan ibneler.
midesi ağrıyor. bi yandan ağlarken bi yandan ağrısını biraz olsun unutmak için sözlükte dolanıyor.
kız diyor yalnız. kadın demiyor. yani eşittir bakire diyor. yoksa ben mi fesatım * tabii ki hayır. lafzi yorumluyorum. gerçi türkçe bilmeyen adamlar şimdi çıkıp beni suçlayacaklar ya neyse.
Nefes de almayalim.
Herhangi bir amacı olmasına gerek olmayan kızdır. Her şeyden de bir anlam çıkarmayın dedirtir.
abazalık ve mallık adama her şeyden sapıklık çıkarttırır. bu başlık bunun en güzel örneğidir.
fuckbuddysi uyuyunca onun gün içinde girdiği entryleri okumaktır. belki bir mısrasında geçerim diye düşünmektir. aslında saplantı yapmaya başladım farkındayım da engel olamıyorum kendime.
uludağsözlükte takılacak kadar midesi sağlam olan kıza saygı duymak gerekir dedirtir, amacı sorgulanmamalı.
amacı yoktur, canı sıkılıyordur. erkekler nasıl bir cevap bekliyor anlamıyorum, kadının her hareketinden anlam çıkarmaya ne gerek var. bir türlü bitiremediniz sanki erkekleri ''normal'' insan, kadınları ise başka bir türmüş gibi görmeyi.
bobreginde ikamet eden taslarlarin verdigi acıyla ugrasiyordur. başka bir amacı yoktur.
bu saatte burada takılan erkekle aynı amaçtır. can sıkıntısı.
Gece 4 te sözlükte takılan kızın asıl amacını arayan yazarların amacından daha iyi bir amaçtır.
uykusu gelmemiştir? bunda ne var anlamıyorum.
Uyuyup uyanmıstir. Namazı bekliyor olabilir. Size ne?diyordur.
3 saat boyunca anime izlemiştir ve artık sıkılmış, kafa dağıtmak için sözlükte takılmaktadır.