bugün

Ard arda 5-6 farklı versiyonda verilen reklam.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla yapılmış saçma sapan bir şey ayrıca. coca colayı örnek almalılar..
Efsane olmak kolay, Niğde gazozu olmak imkansız.
reklamcılığın temellerine(vurucu slogan+kısa) teorik olarak uysa da pratiğe geçince nasıl çuvallandığının çok açık bir örneği. reklam o kadar sinir bozucu ki yayından bir an önce kalksın diye çok sevdiğim uludağ gazozunu bile artık almıyorum.
Bizim milletin bişeylerine gönderme yapıyor gibi olan ama nelerine yaptığı bilinmeyen reklam.

Adamlar çok pis dalga geçiyorlar ama çaktırmadan. Uyanan varsa yeşillendirsin.
eş dost, akraba, arkadaş olarak çok etkilendiğimiz reklamdır. geçen arkadaşım yumurtayı o adam gibi kırmaya çalıştım başaramadım dedi. galiba ben ve etrafımdakiler bu reklamla kafayı bozduk.
izledikçe gazoz içme hissi veren reklamdır.
Insanların nasil gazoz olabilecegini dusundurten ve dusundukcr sonuc alamayıp insanı derin buhranlara iten, reklam iceriginde gecen sözdür.
3 yıllık öğrenci + 5 yıllık bekar hayatı yaşamama rağmen hala yumurtayı kırarken kabuğunu içine düşürüyorum, ama yok bu adam tek eliyle çat diye kırıyor. aklım almıyor sözlük biz de yapaydık ya!
Uludağ reklam sloganı. Saçma sapan reklamları olan slogan.
Gazoz oldum ühüü.
gaza gelme ipragaza gel in değişik versiyonu.
Bir zamanlarin -2,3 ay oncesi- efsane(!) reklamidir.
internetten dizi izlerken açılan ve gazozun açılma sesini filmde yağmur yağıyor zannetmeme neden olan reklam.
kim 1 milyon isterin reklam arasinda cikip insani dumura ugratan reklam. Yine mi yayinlamaya basladilar lan bunu.
imza Nuri Alço...
Sanırım murat aygenin seslendirdiği reklam sloganı.
bir reklamın başarısı ürünün satılmasına yaptığı katkı ile ölçülür. ben gazoz içen biri değilim olsa içerim olmasa aramam. ama sırf bu reklamlar neticesinde gazoz satın alabilirim ki bu reklamın başarısıdır.

ha reklamlar saçma mı evet ama bu eğlenceli oldukları gerçeğini değiştirmiyor. ben zaten beşiktaşlı olarak o kartallı reklamı görünce evde resmen halay çektim.
akp seçmenine mi acaba bu mesaj diye üzerinde düşündüğüm reklamdır.
(bkz: sözlük olma efsane ol)
reklamında oynayan kişi karizma yapılmak için çok ıkınılmış gibi duran adamdır.
Gazoz olmuş reklamdır. Efsane olamadı.
Belkide kanallarda dönen reklamlar içinde ki en berbat reklamdır. Zira arka arkaya dönünce kabak tadı vermektedir.
reklamı her gördüğümde adam ol adam amk diye bağırdığım saçma reklamlar silsilesidir.
adam ol adam. evet.
(bkz: kıllı olma akıllı ol)
son reklam çok güzel.

https://www.youtube.com/watch?v=Ata0wtDps_c