bugün

sahiplerinin kontrolünden çıkarak bir sokak kedisini ısıran iki pitbull cinsi köpeğin haberi.

istanbul gaziosmanpaşa'da iki pitbull cinsi köpek sahiplerinden kurtularak sokak kedisini paramparça etti!

https://twitter.com/gazet...29263142005362689/video/1

hala şu pitbull cinsi köpekler için sevgi ile beslenirse bir şey yapmazlar geyiği yapanlara 24 saat şu görüntüyü izletmek lazım. evet kedi de bir can ama çocuk olabilirdi oradaki mesela. ben nereden bileyim hangi insanın köpeğini nasıl yetiştirdiğini? daha sert cezalar gelmeli pitbull besleyenler için.
Hayvan sahibini yansitir.
Sahibi hayvana ayak uydurursa olur boyle seyler.
nerede ya la şu sevgi pıtırcıkları ?

sokak hayvanları toplansın, daha sağlıklı yaşabilecekleri

barınaklarda bakılsın, bu hayvanların sokaklar da başlarına

gelmeyen kalmıyor dediğimizde, ramazan topu gibi atıyorlar.

bizim mahallede bir sürü sarhoşlar marhoşlar

tarafından ezilen öldürülen hayvanlar bol.

bu da sahibinin kontrol edemediği bir hayvan

tarafından parçalanmış.

not ; izlemedim izlemeyi de düşünmem.

bir de bu pitbull suni bir canlı olduğu için

beyin özürlü bir hayvan, komutları anlayamoyor.

özürlü.

sahibini parçalayanı bile çok.

bu hayvanları devlet yasaklamalı.
Anormaldir. Normalde Gaziosmanpaşa nin kedileri pitbullari parçalamalıdır! Amk ben böyle kendini pitbulla parçalatan gaziosmanpaşa kedisinin!
vahşettir bu.
başka söze gerek yok.

idari merciler bu vahşeti neden görmezler?
kardeşim bu pitbul denilen hayvan halka açık yerlerde gezdirilmemeli. bu hayvanı yanında gezdiren şahıs kendisine bir savunma aracı olarak taşıyor bunu. cezai yaptırımları olmalı artık ya manyak mıyız anlamadım ki! pitbul nedir lan amına koduklarım. yani şahıs bunu sevimli olduğu için mi gezdiriyor, görün lan artık bunu.
Kediyi iki parçaya ayırmışlardır. Bu laboratuvar köpekleri derhal yasaklanmalı! Bu cins nasıl bir cins ise bonzai çekmiş gibi şuur kayboluyor bu köpeklerde. Ne yaptıklarını bilmiyorlar. Komut sistemleri zaten devre dışı kalıyor. Sahibini bile takmıyor.
Bu işe yasal merciler müdahale etmelidir. O kedinin yerinde küçük bir çocuk da olabilirdi, yetişkin bir insan da!
Köpeklerden nefret ederim. Daha da nefret etmem için geçerli bir sebep... Şu köpek türünü yok edin artık. Benim bildiğim can almaktan ve can yakmaktan başka bir işe yaramıyor
itlaf edilmesi gereken canavarlardır. III
Köpekler doğalarının gerektirdiği gibi davranmış. Sorunun kaynağı o köpekleri besleyenler ve zaten tiplerinden görüyorsunuz.
Bu ırkı sevip besliyorsan önlemini alacaksın arkadaş.
önlemi falan geçin. beslemeyin amk işte. beslenecek başka köpek mi yok. mis gibi kangal varken.
güncel Önemli Başlıklar