bugün

bu mantıktaki adamlar kendilerini kıskandığını düşündüğü almanya nın aşısını olmak için torpil arıyor şu an.

bir de ümmetine dahil olduğunu iddia ettiği peygamber efendimizin şu sözünü hatırlatınca zoruna gider bunların;

"ilim çin de olsa gidiniz."
(bkz: dinci iki yüzlülüğü)
işte bunlar böyle utanmaz varlıklardır.

Gavur dedikleri bilim adamları çağ değiştirdi.

O insanların bulduğu telefonla, internetle onlara laf ederler.

Dünyaya çivi çakmamış Arap ve türevleriyle kardeşiz derler. Bu kardeşlik de palavradır, bir tanesini evine alıp bakmazlar.

Amk sahtekarları.

Gavur olmasa hala sağını solunu bilmeden çölde geziyordu özendiğiniz Araplar.
Adama sorarlar ulan at kafası 100 sene boyunca sen ne ürettin de Ötüyorsun dümbük. Togg mu, iha mı, siha mı, tank mı, uçak gemisi mi, uzaya astronot mu? Halen gelmiş algı yapıyor yahudi ibne.
Leonardo Fibonacci cebiri ve onlu sayma sistemini babasıyla beraber akdenize açıldığında, cezayirli arap bilginlerden öğrendi.
https://tr.wikipedia.org/wiki/Leonardo_Fibonacci
dinci iki yüzlülüğüne örnektir. abd'ye abd menşeili telefonla söverler. israil'le ticaret yapıp israil karşıtıymış gibi rol yaparlar.

iki yüzlülük bunlara doğuştan yükleniyor galiba.
Cokamelo denen göt lalesi yahudi demek hakaret değildir.

Çünkü sizin dininizin önceki versiyonudur.

Yahudiye hakaret edince kendine de ediyorsun.

Lakin kuran’ın Allah’ı Yahudiliği de onun gönderdiğini söylemiştir.

Biraz okuyun öğrenin.

Sen ne yaptın deyince ona da cevap vereyim.

Vatansız kalmış Türklerin vatanını geri aldım, Batmış bir ülkeyi kurtardım, Osmanlı’nın borçlarını temizledim.
Hiçbir fabrikası kalmamış bir ülkede sıfırdan fabrika kurdum. Köy enstitüleri kurdum herkes eğitimli olsun diye.

Ben diye anlattığın insanlar borçsuz bir devlet bırakmıştı Adnan Menderes’e o gitti abd’nin kucağına oturmayı tercih etti.
Parasını verip kullanıyorum lan.
Bedava mı veriyor kan emici emperyalist köpekler teknolojiyi bana?

Niye dostum olsun bu sömürgeci pislik batı?
Kardeşimiz batıya bak ne güzel pkkyı koruyor kolluyor.
A. koyum batının ve batı götü yalayanların.
Konuşma lan yahudi.
modern hayata, bilime, evrime kufredip sonra getirdigi her seyi kullanma olayidir. avrupadaki islamcilar da her turlu icki, kari kiz, pahali esya, araba, uyusturucu kullanip sonra kendi ulkesine seriat getirmeye calisir. cunku onlarin bu yavsak hayatini surdurmesi icin cahil koleler gerekir. bu cahil kolelerden de islami yardim diye boyuna para calarlar. bu mallar, seyh efendimiz bizi cennete tasiyacak diye evi, arabasi karisi her seyini verir.
suudlar da ayni sekilde ulkesinin sinirini gectiginde her boku yapar. cunku islami yonetim dedikleri, genis halk toplulugunu sahte bir cennet ile kandirip sirtindan zengin olmak, tepesine aga olmaktir. osmanli sultani da ayniydi. her yaptigi ise ilahi anlam verirse de ona karsi cikan allaha karsi cikar olacaktir.
bilime teknolojiye küfrettiğimiz için mi teknofest düzenliyoruz?
Hadi oradan siee çapulcu...
(bkz: Siyasal kafir havlaması).

Müslümanların matematiğini kullanırken iyi ama değil mi?

Gerçi siz kafirler matematiği de kullanmıyorsunuz. Karanlık kara Türkiye dönemlerinde bilim sanayi teknoloji adına tek bir araştırma, tek bir çivi bile çakılmadı bu ülkede.

Şimdi de başkaların sikiyle gerdeğe girme çabaları.
Ey Türkiye topraklarında yaşayan kripto çocukları: bugüne kadar sizzzzzz ne sikimi yaptınız lan? Tek bir îcâdınızı söyleyin. Kodumun sikkoları.
"ama biz de piramitleri yaptık!!" demişti bir mısırlı, almanya 'da bir sohbet esnasında...
Sanayi devrimini ilk gerçekleştirmiş olan ingiltere'nin Beko kullanıyor olması bu savı en azından Türkiye özelinde bozuyor diyebilirizki, bence diyebiliriz, Klasik solcu zırvasıdır buda, gavurun ilmini kullanıyormuşuz, bak arkadaşım hidromek diye ağır sanayi iş makinaları üreten Ankara merkezli bir markamız vardır, bu adamlar dünya'nın heryerine inşaat iş makinaları ihraç ederler ve dünyada sayılı eksvatör üreticileri arasındadır, türkiye sıradan Arap ülkeleri gibi petrol ihraç etmez sadece, yüksek teknoloji ürünlerinide başarılı bir şekilde üretip ihraç eder, ana pazarı da gavur avrupadır. (klasik solcu aforizması algı, umuyorum böylece sonlanmış oldu değil mi kafanda)
Müslüman kişi ilim çinde olsa bile gidip alır.