bugün

usta büyücümüz gandalfın alıcağını düşündüğüm karşılaşma sizce durum nasıl sonuçlanır.
sarı sikli saruman 0 ak gandalf 1 biter diyorum.
benim kazanacağım versus.
imamlar alır.
sarumanin alacağı vsdir. heil saruman.
Saruman reyiz gri gandalf'ı yener ama ak gandalf'ı asla.
Sarumanın gandalfı kafasının üzerinde döndürmüşlüğü var. Bu neyin versus?
Öldü saruman

Game over.
isengard diyarlarında sanayi devrimini başlatan, aynı zaman da yüce bir bilgin, kudretli bir büyücü olan saruman ile şeref yoksunu entleri arkasına alıp bütün teknolojik gelişmeleri yok eden, refah seviyesini diplere çeken ve sarumanı arkasından bıçaklayan karakter yoksunu gandalfla olan versustur.

saruman alır.
Önceleri saruman gandalfı yenip orthanc ta hapis bilene etmiş ama gandalf reyiz thorondor un kartalları sayesinde kaçabilmiştir. Moria madenlerinde balrogu yendikten sonra kendisi update alıp ak gandalf olmuş ve lothloriende donatılmıştır. Daha sonra sarumanın asasını kırmış ve güçlerini kısmen elinden alabilmiştir. Buraya kadar 1-1 iken saruman shire da ölmüş, gandalf ise ölmeyen batı diyara göç etmiştir. Sanırım gandalf aldı.
Gandalf- Burdan asla geçemezsin
Saruman- Zor olanı seçtin gandalf
Bu sözleriyle aklıma kazınmışlardı filmi ilk izlediğimde istemi betilin seslendirmesini taklit etmeye çalışırdım hey gidi gençliğim...
Kazanan zaman.
görsel
ikisini de çok seven biri olarak, saruman reyiz gandalf'ın gri halini havada karada alır. ama gandalf'ın ak hali de saruman'ı alır.
Menzil şeyhi Erol ikisinide harcar.

Gandalf ile saruman anca erol'a çırak olur.