1. 1.
    Dokuzuncu nesil nick değiştirmiş yazar.
    3 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
  2. 2.
    Ağır zekasız yazarımsıdır.Bana kompleksi diyerek kendini kara listeye yazdırmıştır.3 kuruşluk zekanız ile (bunu yazarken bile güldüm) benim gibi üstün zekalı birine yanaşmayın,parmağınızın ucunu yakarak başlamayın yanmaya.
    5 -3 ... yobazkiller
  3. 2.
    Çiçeği burnunda troll. Arka arka 20 tane Aleyna tilki'li başlık açıyor, bir tanesinde bile tanım Yok.

Benzer konularda arka arkaya 3-5 başlık açtık diye tematik modu kullanmadığımızdan ötürü 10 dakika içinde çaylak yapan moderasyona özledim. Şimdikilerde zerre iş Yok.
    4 -2 ... alkolik oldum
  4. 3.
    özel mesajın her hangi bir şekilde ifşa edilmesi çaylak sebebidir.

bence sen kollanıyorsun.
    -3 ... yavuz ve unicorn
  5. 4.
    yazık bunu doğuran anneye kadın nereden bilsin pezevenkliğe meyilli olduğunu..
    2 -2 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    Kemalizm ile atatürkçülük arasında fark olduğunu zanneden zır cahil bir akp sempatizanı. Akp'li olmasa bile olmaya meyilli.

Bu cahil kemalizm kavramının bizzat atatürk döneminde chp programında kullanıldığını falan bilmez.
    3 -3 ... radikalkemalizm
  7. 7.
    chplilerin akplilikle,
    akplilerin chplilikle suçladığı,

düzenli olarak hem chp’ye Hem de akp’ye Söven yazardır.
    Çomarların korkusu rüyasıdır.
    1 -1 ... game of thrones taki kerhaneci
  8. 8.
    Milliyetçilik adı altında alenen ırkçılık yapan yazar.

Henüz çaylak yemiş, Silik ve ötesine kadar peşi bırakılmaması gerekir.

Adalet herkes için.

Aşağıda göreceğiniz üzere, halkın büyük bir kesimini aşağılamak, hakaret edip iftira atmak bunu da alenen yapmak bir suç.

game of thrones taki kerhaneci

Tck 216/2: "Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır."
    -1 ... garavel ustaa
  9. 9.
    şu iğrenç, mide bulandırıcı giriyi giren, yazar müsvettesi.

game of thrones taki kerhaneci

ülke bu yazarın attığı benzer twit yüzüne, chp/akp demeden bir olmuşken, hala böyle ahlaksızca ve iğrenç bir giri atma cesaretini nereden buluyor, cidden inanılmaz.
    -2 ... cekilin bakayim
  10. 10.
    izmir'e "yunan" demiş arap sevici gürcü'nün yılmaz savunucusu.

bu ne yaman çelişki yahu !
    -1 ... kemalist 24