bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Dokuzuncu nesil nick değiştirmiş yazar.
    3 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
  2. 2.
    Ağır zekasız yazarımsıdır.Bana kompleksi diyerek kendini kara listeye yazdırmıştır.3 kuruşluk zekanız ile (bunu yazarken bile güldüm) benim gibi üstün zekalı birine yanaşmayın,parmağınızın ucunu yakarak başlamayın yanmaya.
    1 -3 ... yobazkiller
  3. 3.
    adamın dibidir. dokunanı hoplatırım.

edit:hoplattığımı tekrar hoplatmam. tadı damağınızda kalmış olabilir ama presipleri olan bir yabguyum ben.
    3 -1 ... absolute zero
  4. 4.
    Çiçeği burnunda troll. Arka arka 20 tane Aleyna tilki'li başlık açıyor, bir tanesinde bile tanım Yok.

Benzer konularda arka arkaya 3-5 başlık açtık diye tematik modu kullanmadığımızdan ötürü 10 dakika içinde çaylak yapan moderasyona özledim. Şimdikilerde zerre iş Yok.
    1 -2 ... alkolik oldum
  5. 5.
    Başlık ile entry arasındaki 35 farkı bilmeyen, 3'den sonra 20 geldiğini zanneden, ve selektif şekilde girilen bir çok başka entryleri yok sayan çaylaki kullanıcılar tarafından boş eleştiriye maruz bırakılan bir yazardır.

Edit:

Bir başka tanımıyla ise game of Thrones 'ta adam gibi adam olan lord Petyr baelish adlı bir iş adamı, Üstad.
    ... game of thrones taki kerhaneci
  6. 6.
    özel mesajla bir küfür etti. sonra geldim nicklatına şunu yazdım.

--spoiler--
    özel mesajdan attığı küfre gülüp geçtiğim bir lüzumsuz.
    şikayet ettik, bakalım moderasyon tarafından kollanıyor mu göreceğiz.
    --spoiler--

entrye de özel mesaj ekran alıntısı vermiştim.

sonuç; küfür eden ceza yemedi. küfürü yiyen özel mesaj yayınladığı için entrysi silindi. yani moderasyon tarafından kollanıyormuş.
    5 -1 ... metal muzik hocasi
  7. 7.
    özel mesajın her hangi bir şekilde ifşa edilmesi çaylak sebebidir.

bence sen kollanıyorsun.
    -2 ... yavuz ve unicorn
kapat