1. 19930.
    bu sezon ;

halis özkahya ile çıktığımız hiç bir deplasmandan galibiyet ile ayrılamadık (antalya/b - trabzon/m - kasımpaşa/m)
    ali palabıyık ile çıktığımızı 2 deplasman'dan hiç galibiyet alamadık (başakşehir ve yeni malatya)
    fırat aydınus ile çıktığımız 3 deplasmandan bir galibiyet iki mağlubiyet aldık (bursa/g - beşiktaş/m - sivas/m)

ne ilginçtir ki tüm puan kayıplarımızı (biri hariç cüneyt çakır'ın yönettiği fenerbahçe maçı hariç) üç hakemin olduğu maçlarda yaşamışız. halis, ali, fırat... bu adamlardan biri atanınca dikkat edin. içeride ve dışarıda...

galatasaray'ın kazandığı maçtan sonra bir daha aynı hakem atanmamış.
    halil umut meler dışında. iki osmanlıspor maçına da aynı hakemi atamışlar. ama rahat kazanılan her maçın ardından ali, halis ve ya fırat ile sınanmış..

halis ilk haftada ki kayseri maçına atanmış.

sonra antalya sadece 3 hafta sonra.
    beraberlik sonrası 10. hafta trabzon. sonra da kasımpaşa.

içerideki sivas maçına ali'yi vermişler 3-0 biten.
    10 hafta sonra maç vermişler. ama maçı kaybedince 3 hafta sonra malatya maçına vermişler.

fırat ise bursaspor maçına verilmiş.
    adam sadece deplasman maçlarında var.

alper ulusoy, özgür yankaya, serkan çınar, hüseyin göçek, ümit öztürk, yaşar kemal uğurlu, barış şimşek sadece birer maç almış. halil umut meler ise iki osmanlı maçını yönetmiş.

ilginç olan şu..
    son 7 deplasman maçına hep aynı isimler atanmış olması. 10. hafta trabzonspor halis, 12. hafta başakşehir ali, 14. hafta beşiktaş maçına fırat, 16. hafta malatya maçına ali, 20. hafta sivas fırat ve 22. hafta kasımpaşa halis..

dışarıda ise sadece 3 adam, içeride farklı farklı 6 isim..
    garip olan kısım bence bu... kimler tetikçi buradan görebilirsin.
    3 -1 ... prif
  2. 19931.
    galatasaray
    şampiyonlar ligi ondan sorulur.
    3 -2 ... cazibei derya
  3. 19932.
    sırf şampiyon olmak adına adı öst ile başlayan takıma bilerek elenmiştir.

sonra biz fatihiz.

fatih dediğin bayrağını yere düşürür mü lan.

sezon başı yazdım yine yazıyorum. sezonu 4'üncü bitirecek.
    1 -2 ... ignis gehennalis
  4. 19933.
    tarihinin en iyi kadrosu bayern münih'den 5 yemez.Gider 10 kişi kalmasına rağmen ingiliz devinin elinden kupayı alır.Bu yüzden kendi küçük takımlarınızla galatasaray'ı karşılaştırırken bi durup düşünün ben ne yapıyorum diye.
    27 -7 ... one last chance
  5. 19934.
    avrupa’da alınabilecek 3 kupanın 2’si müzesinde olan gerçek avrupa fatihi, taklitlerinden sakınınız.
    26 -5 ... tsigalko stavridakis
  6. 19935.
    avrupa arenasındaki gururumuz, ezeli rakip ve ebedi dostumuz. ha kadıköy’ de yine kulaklarını çekeriz, sağlı sollu tokatlarız, şakamızı yapar dalgamızı geçeriz o ayrı tabi.
    not: sarılacivert.
    20 -4 ... boromiro
  7. 19936.
    Avrupa'daki gururumuz denmiş ama her gelen 4 bilemedin 6 gol atıyordu son gittiklerinde.
    3 -19 ... rainy thoughts
  8. 19937.
    bir fenerli galatasaray'ın avrupadaki başarılarını kabul eder. bir galatasaraylı fenerlilerin başaralılarını kabul eder. maç kadıköy'de dendi mi bi duraksar. ama bu bu beşiktaş çıkmış biz avrupa fatihiyiz diyor. al sana avrupa fatihi. galatasaray avrupa fatihidir, aksini iddia eden tinercidir efendim.
    27 -21 ... t i b b
  9. 19938.
    (bkz: galatasarayla feneri kardes yaptık)
    2 -6 ... bedaral
  10. 19939.
    türk'ü avrupa da en iyi temsil eden takım.
    10 -3 ... lahmecun
kapat