bugün

(bkz: sabri bey lütfen napıyosunuz kendinize gelin)
(bkz: eşek hoşaftan ne anlar)
basligi acan arkadasin takimi balkanlardan yayla kupasi almis sikebahce herhalde.bu insanin? sampiyonlar liginden zevk almamasi dogal kendi takimi edirne il sinirlarindan obur tarafa gecemedigi gectigi zamanda s.edildigi icindir.bide anlamadigim o kadar takim sayiyo bide sikebahceyi katiyo ki onlar deilmiki bu kupada degil tur puan bile alamayip averaj takimi olup turkiyenin yuzunu yerden yere vuran samaroglanina donup gelenin gidenin vurdugu takim degil midirki.yav arkadas daha cok sayacamda degmez aga yapamyom bari saygi duy izle abinler oynasin calis seninde olur dicem huyunuz degil sikeyle halletmeye calisiyonuz amma onuda beceremiyosunuz.
bakıyorum real madridi falan görüyorum da fenerbahçeyi görmüyorum.

şikeci ibneler siktirin gidin.
tamam şimdi elindeki mausu sakince yerine koy.ulan ne çekememezlik bi bitmediniz.
şampiyonlar ligi, tur atlamak ve fenerbahçe sözlerini aynı cümlede kullanınca gerisini okumadım.
(bkz: şakacı seni)
yav he he ole yada bole 1 tanede olsa hem uefa hemde super kupasi var beyaa.
sneijderin golu ile atesi yukselen avrupadan fuck off denilerek uzaklastirilmis takim taraftari olan bir malın beyânı. ciddiye alinmamasi gerekir. ya da ciddiye alarak "hoşt ulan" diyebilirsiniz.
Doğurup doğurup sözlüğe atmayın sonra biz uğraşıyoruz dedirten başliktir. Ulan nasil bi kafa bu swh
avrupadan "siktirgit" denilerek uzaklaştırılan fenerbahçeden çok çok çok daha fazla yakışmaktadır.
(bkz: yaman şakacısın delikanlı)
ümit özat tarafından söylenme olasılığı yüksek olan.
Baska ulkelerin takimlariyla karsilasan her turk takimi milli takimdir ve desteklenmelidir. Baska zaman hersey soylenebilir ama bu durumda soylenmemelidir.
eşeklerin hoşaftan anlamadığının kanıtı. he gülüm yakışmıyor.

kafaya bak. al bir de buna bak kaç ay önce ne yazmışız;
(#21104545)
Yakışıyor juveyi eleyip üst tura çıkınca yakışıyor böyle başarıları kendinize yediriniz lütfen. Fenerbahçe'nin şampiyonalar ligindeki başarısızlıkları ve şike olaylarından etkilenen bunu buraya döken bir arkadaşın dışa vurumlarıdır bu cümleler.Çözümü ise bir doz alex ve alınteridir. Uefa'ya şahitlik ettim dün gibi hatırlıyorum (bkz: mübalağa sanatını becerememek)