bugün

bir efsane gibi her yerde anlatılmaya devam eden uefa kupası macerasına canlı kanlı şahitlik eden taraftarların hemen hemen hepsinin rahmetli olduğu, olay bu kadar eski olmasına karşın taraftarlarının yine de anlatmaktan bir türlü vazgeçemediği sözde başarılara sahip, her sene sadece futbolda değil her branşta, hani sanki sırf türkiye yi rezil rüsva etmek için avrupa kupalarına katılıp ondan sonra ilk turlarda şamar oğlanına dönen, avrupa daki görevi sanki sadece türk halkını küçük düşürmek olan ve genelde kızların ve şöyle böylelerin desteklediği galatasaray adlı sözüm ona spor kulübünün; o ihtişamlı, müziğinin bile insanı kendinden geçirdiği şampiyonlar ligi organizasyonuna yakışmaması durumu.

ya böyle tur atlayan takımlara bakıyosun; hani real madrid, barcelona, manchester united, bayer münih, fenerbahçe, milan gibi takımları görüyosun falan heyecana kapılıyosun hemen ama sonra birden böyle galatasaray ismi çıkıyor karşına, lanet olsun diyorsun. hani çok sevdiğin bi yemeği büyük bir zevkle yemeye başlamışsındır ama birden yemeğin içinden urfalı kürt ustanın kol kılı çıkmıştır. yemeği bırakıp gidersin. bir daha da o yemekten asla zevk alamayacaksındır. çok sevdiğiniz bir yemekten nefret ettirmiştir o kıl. aynı böyle bişey işte. şampiyonlar ligi nden de böylelikle nefret etmiş oluyorsun, galatasaray yüzünden. en büyük zevkin olan şampiyonlar ligi zehir olmuş oluyor...

şampiyonlar ligi nin bi ağırlığı var; bu kayboluyor galatasaray la. uzatmanın ve futbolseverlere zulüm edilmesinin de manası yok bence...
(bkz: eşek hoşaftan ne anlar)
sneijderin golu ile atesi yukselen avrupadan fuck off denilerek uzaklastirilmis takim taraftari olan bir malın beyânı. ciddiye alinmamasi gerekir. ya da ciddiye alarak "hoşt ulan" diyebilirsiniz.
(bkz: sabri bey lütfen napıyosunuz kendinize gelin)
(bkz: BU BiLDiĞiN KISKANMAK) (bkz: yazık size)
hilmi çelebi'nin konuyla ilgili görüşleri:
"biz yakışmıyoruz da şikeci gavat başkanın gayleri mi yakışıyor lan top!"
Baska ulkelerin takimlariyla karsilasan her turk takimi milli takimdir ve desteklenmelidir. Baska zaman hersey soylenebilir ama bu durumda soylenmemelidir.
Yakışıyor juveyi eleyip üst tura çıkınca yakışıyor böyle başarıları kendinize yediriniz lütfen. Fenerbahçe'nin şampiyonalar ligindeki başarısızlıkları ve şike olaylarından etkilenen bunu buraya döken bir arkadaşın dışa vurumlarıdır bu cümleler.Çözümü ise bir doz alex ve alınteridir. Uefa'ya şahitlik ettim dün gibi hatırlıyorum (bkz: mübalağa sanatını becerememek)
sekter lan.
eşeklerin hoşaftan anlamadığının kanıtı. he gülüm yakışmıyor.

kafaya bak. al bir de buna bak kaç ay önce ne yazmışız;
(#21104545)
şampiyonlar ligi, tur atlamak ve fenerbahçe sözlerini aynı cümlede kullanınca gerisini okumadım.
(bkz: şakacı seni)
(bkz: yaman şakacısın delikanlı)
kedi ciğer mundar üçlemi içerisinde yer alan muhtemelen şikebahçeli bir kardeşimizin tespitidir.
bakıyorum real madridi falan görüyorum da fenerbahçeyi görmüyorum.

şikeci ibneler siktirin gidin.
basligi acan arkadasin takimi balkanlardan yayla kupasi almis sikebahce herhalde.bu insanin? sampiyonlar liginden zevk almamasi dogal kendi takimi edirne il sinirlarindan obur tarafa gecemedigi gectigi zamanda s.edildigi icindir.bide anlamadigim o kadar takim sayiyo bide sikebahceyi katiyo ki onlar deilmiki bu kupada degil tur puan bile alamayip averaj takimi olup turkiyenin yuzunu yerden yere vuran samaroglanina donup gelenin gidenin vurdugu takim degil midirki.yav arkadas daha cok sayacamda degmez aga yapamyom bari saygi duy izle abinler oynasin calis seninde olur dicem huyunuz degil sikeyle halletmeye calisiyonuz amma onuda beceremiyosunuz.
Şike şike diye dalga geçen takım heralde her sene şampiyonlar ligini alıyorda biz mi bilmiyoruz ya da 1 senede realden 15 gol yiyip olsun yea en azından realden yiyoruz diyorlar hayır avrupa fatihi avrupa fatihi diyorlarda birtek uefa kupasıyla o zaman bu kupayı 9 kere kazanmış real milan bayern barcelona benzeri takımlar ne oluyor kendinizi nasıl avrupa fatih ilan ediyorsunuz anlamıyorum geçen sene reali 3-2 yendiginizde biz aslında isteyince reali bile yeniyoruz deyip bu sene kendi evinde yarım düzine gol yeyip ikinci maçtada on kişi kalmış yedek takımdan 4 gol yeyince niye sesiniz çıkmıyor inşallah bayern gelirde o zaman göreceğim ben sizi avrupa fatihleri.
yüzde yüz gerçektir. ne stadı stat ne taraftarı taraftar ne takım takım. köy takımının ne işi var. evet.
yav he he ole yada bole 1 tanede olsa hem uefa hemde super kupasi var beyaa.
Doğurup doğurup sözlüğe atmayın sonra biz uğraşıyoruz dedirten başliktir. Ulan nasil bi kafa bu swh
avrupadan "siktirgit" denilerek uzaklaştırılan fenerbahçeden çok çok çok daha fazla yakışmaktadır.
tamam şimdi elindeki mausu sakince yerine koy.ulan ne çekememezlik bi bitmediniz.
ümit özat tarafından söylenme olasılığı yüksek olan.