bugün

kuruluş yılı fenerbahçeden 2 yıl önce olan bir takımın fenerbahçenin parası kadar parası olmadığını bahane ederek her başarızlığı parasızlığa bağlaması, her başarısını ise ruha bağlaması karşısında hayretle karşılanacak durumdur.
Bizim yöneticilerimiz fenerbahçenin yöneticileri kadar kulübü yönetmeyi bilememiş ve takımı bu duruma düşürmüştür demekten imtina ederler.
işin en hüzün verici yanı da diğer takımlar da bunlara acıyarak fenrbahçenin şampiyon olmasındansa galatasarayın olması iyidir. çünkü onların parası yok fenerin parası çok mantığına hizmet ederler.
doğru bir edebiyattır. ama ters tepmiştir. adnan polat ve şürekası stada konup eldekini de eksi bakiyeye taşımayı başarmıştır. yani demem o ki; önümüzdeki 1-2 yıl daha bu edebiyatın yeni eserleri yayımlanacak. örnek mi? hakan şükürü takip edin yeter, çok güzel anlatıyor.
şimdi siktir olup gidiyorum mabedime!**
not: gerçekleri ne kadar vurgulayıcı ve doğru bir biçimde tespit edip söylerseniz söyleyin bunlar adam olmaz ve asla kabul etmezler.
(bkz: fenerliyim adam tedavi görüyorum)
(bkz: galatasaray ın ezikliği)
dünya futbol literatüründe eşi benzeri olmayan edebiyattır.
(bkz: bir dostoyevski değil)*
sanırım durum vahim, yorum yok. istatistikler konuşuyor. yakında yeşil kart başvurusu yapabilecek bir kulüp ekonomisindeler.

görsel
çağdaş türk edebiyatı.
türk islam edebiyatı.
lise 3 edebiyatı.
galatasaray fakir edebiyatı.
sefiller.
kemal derviş'i bünyelerine katmadıklarından böyle olmuştur. zamanında çok dediydim de ama nerde...
stat da para da kendi kaynağından geldiği için olmayan edebiyattır. hayır dünya aleme avrupa kupalarında taşşak malzemesi olmuş elin ergen evladı gelip "ehe ehe stat da hibe edilmiş ehe" diyor ya en çok buna gülüyorum. açın bakın o statın parası nereden gelmiş, anlaşma ne şartlarda yapılmış yavrucum. öyle götünden atıp kaçmakla olmuyor bu işler...
-haydar abi bir sorunum var
-nedir?
-galatasaraylıyım ben abi
-neeee
-bi siktirip gideyim mi abi?
-yok bu sefer gitme, senin şefkate ihtiyacın var haldun.
copy paste yapmaktan aciz sütoğlanların diline dolanan muhabbet. dillerine dolamaktan zevk alır bu bebeler, geniştir ağızları.

öyle ki yalakası oldukları rte'nin demeçlerini oraya buraya yazmaktan da çekinmezler. ne de olsa stadını şükrü saraçoğlu peşkeş çekmiş, yeni yapılan kapalı salonu rte peşkeş çekmiş, e başkanın hergün başka mercide stadın yanındaki okulu yıkıp otopark yapma derdinde...

ulan ali sami yen üst kullanım hakkı feragatinden 1 milyar 25 milyon tl elde edildiğini, bunun da net 475 milyon tl'sinin toki'ye kaldığını, devletin bundan elde ettiği karın 283 milton tl + sözleşme ek geliri olduğunu yalakalık ettiğiniz hükümetin bakanı açıklarken aklınız neredeydi.

http://spor.milliyet.com.....2011/1356396/default.htm

sonra diyorlar ki ya ozz neden adamı itin götüne soktun, niye sözlükte taşşak malzemesi ettin. işte bundan...
evinizi kiraladınız.

kiracı geldi oturuyor, kullanıyor. kira bedeli emsallerine göre de düşük bir seviyede tutulmuş.gel zaman git zaman kiracı bu kirayı da ödememeye başlıyor. kiralar ödenmeyince kira kontratı fesh oluyor otomatik olarak. fakat çıkmıyor kiracı evden. resmen işgalci konumunda artık. bu arada yıllardır biriken, ödenmeyen kira borcu da cabası. çık git kardeşim evden diyorsun, sana bir öneriyle geliyor:kiracı diyor ki, gel sen bana şurada bir villa yap, havuzunu – otoparkını falan da eksik etme. ben ona geçeyim, paşa paşa oturup bütün hayatımı da idame edeyim.sen de al burayı yıkıyor musun, satıyor musun, kiralıyor musun ne yaparsan yap. bak hem para kazanırsın sayemde. oradan kazandığın paradan da bana %20 komisyon vereceksin ha!diyor…sen de buna “he” diyorsun.!hayır, bu bir “sülün osman” hikayesi değildir!

Bu hikayenin kahramanları galatasaray taraftarları ve galatasaray spor kulübüdür. Küfür etmekten başka yapabileceği bir şey olmayan zavallılardır. karşısındakinin yaşını bilmeden bebe ergen muhabbeti yapan inci sözlük kullanıcılarıdır bunlar. Bunlar maksimum 20 yaşındadırlar.
karşısındakinin kim olduğunu bilmeden sayıklayan ergenlerin zırvasıdır. ha ben nereden biliyorum ergen olduklarını? üst kullanım hakkı ve gsgm iç tüzük uygulamaları ile mahallede ev kiralamayı birbirine karıştıran birisinin anca yaşı küçüktür, zekasına hakaret etmek istemem...
(bkz: yeni edebi akım)