bugün

söylerken bile insanı güldüren cümledir.kendisi muhtemelen haluk ulusoy dönemini,ankaragücü maçını veya denizli maçını izlememiştir.yazık bunlara.
bunu söyleyenlerin arif erdem'in ceza sahasının 5 metre dışından yuvarlanmaya başlayarak penaltı kazandıklarını da bilmeleri namümkündür.
istanbulspor maçıdır unutmayın diye söyleyeyim. (bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)

not: böyle bir maç yoktur diyen o.ç olsun mu! bence olsun! arayın bulun lan karaktersizler sizi!
şikecilerin herkesi kendileri gibi sandıkları için inanmadığı gerçektir.
+denizliye gönderilen 1 milyon doların hesabını veremeyen orospu çocuğu olsun mu?
-kem küm. olmasın.
+hadi şimdi siktir git.

(bkz: her takımın şike yaptığı gerçeği)
galatasaray taraftarı/#14017329
gayet normaldir.
türk futbolu temizlenecekse önce floryadan başlanmalıdır, ergün gürsoylar, adnan polatlar, haluk ulusoylar, mesut yılmazlar ve daha birçokları yargılanmadan türk futbolu asla temzilenemez.
yapılmayan şeyler için yapmadık denmesinden mütevellittir.
yapmadık aq yaptık mı diyelim durduk yere , ulan bir de utanmadan konuşuyorsunuz , sizin kitap kitap tape leriniz ortalıkta , başkanınız içerde , muhasebeciniz içerde , yöneticileriniz içerde , biz galiba şike yapmışız bile diyen fenerli görmedim (galiba diyorum bak , bir ihtimal yapmış olabiliriz gibisinden ), adama demezler mi yapraaam biz neden şike yaptık diyelim .
-edit- imla
bazı eziklere kapak olan cümledir.
ee bazıları iddanamaye dayanarak mantıklı konuşur, bazıları ise iddanamenin dayanmasıyla ağlayarak konuşur.
elinde 79396570326072367230 tane belge, tape, görüntü, ifade, itiraf olduğu halde kendi kulübünün şike yaptığına inanmayanların "eeee sizde yaptınız amua goyum!" dediği sıçmıktır.

neye göre yaptık goçum? kime göre yaptık? sen önce kendi bokunu bi temizle ondan sonra başkasına bok at.

edit: bir kere şunu bilin, şayet şu durumda galatasaray olmuş olsaydı yönetim falan bırakmazdı taraftar alayına ne gerekiyorsa o'nu yapardı. örnek mi? adnan polat'ın şutlandığı genel kurulda neler oldu bi göz gezdirin, açın bakın neler olmuş...
yapıldıysa kanıtlanır, sorumluları cezalandırılır, biz de gs taraftarı olarak bunu destekleriz.
fakat şu an için bu durum, suç işleyen ve gücünü kullanarak hukuğu hiçe sayan bir örgüt olan fb'nin taraftarlarının iftirasından ibarettir.

azıcık düzgün insanlar olsanız suçluları korumak yerine cezalandırılmaları için eylem yapardınız.
fenerbahçenin şike yaptığı gerçeği kadar gerçektir .
harbiden doğru söylüyordur aslanlar .ispatı
-malları arap faikten alıyorduk ama bu işle alakamız yok vallahi abi.
-biz yapmadık adnan ,aziz ve yıldırım arasında olduysa haberimiz olmadı . yani bizim alemde böyle şeyler pek konuşulmaz*.
kim kardashian ın 'benim götüm büyük değil' demesi gibidir.
bir galatasaray taraftarı olarak hiç bir takımdaşım dan şimdiye kadar duymadığım laftır. evet zamanında yapılmış olabilir. ama zannetmiyorum ki böyle bir durum orataya çıksa melisler gibi meydanlara çıkıp şikeye iştirak etmiş başkan ve yöneticimizi bir kahraman edasıyla desteklemez üstüne üstlük, götlerine bir tekme de biz basardık takımın adını kirlettiler diye. asıl kapak budur işte, anlayana.
Tüm büyük takımların şike haberleri çıkarken bu pek inandırıcı gelmiyor açıkcası .
tüm gs yöneticilerin her adımını izlemiş, galatasaray'ın her kuruşunun nasıl harcandığını adı gibi bilen taraftarların iddiası. ama tüm bunları bilmek için tanrı olmak lazım george!!

aksi iddia edilmediği takdirde herkes suçsuzdur diyorsanız aziz yıldırım da suçsuz o zaman.
Şike yapmadık diyorlar mı bilmiyorum ama son zamanlarda sık sık şikeci sikiyorlar.
şike yapıp başkanı tutuklanan eziklerin galatasaraya çamur atmasından öte gidicek bir sey değildir hee diyin geçin laf anlatamassınız bunlara.
taraftar değil yöneticiler şike yapar. şimdi dağılabilirsiniz.
doğru ve normaldir. (bkz: şike denince akla gelen ilk takım)
(bkz: şikeyle ilgili utanmadan başlık açan fenerliler)
ispatı olmadığı sürece her zaman denilecek olandır. kabul edin artık.. gs, fbjk gibi şaibe dolu bir takım değil.