bugün

Takımı şike soruşturması geçirmemiş, Avrupa kupalarında 0 çekmemiş ve 8 gol yememiş taraftar.
melo'nun yaptığı orospu çocukluğundan kendince utanan ve fenerbahçe taraftarından özür dileyen iyi yürekli taraftardır. tabi bu çok çok az bir kısmı, insan olanlar. bir de sözlükteki gibi bu saçma hareketi benimseyen kansızlar da vardır.
Sahsen olsaydim coktan kafayi yiyecegim taraftar grubu. Abi ne kadar iki yuzlu ve minnetci olabilir bir taraftar grubu ya bi bunlar bir de 8jk taraftari fetodan icazet alirlar devlet buyuklerine yag cekerler ulan hic mi ilkeleriniz yok hic mi karakteriniz oturmadi a.ina basiyim boyle isin.

Abi allah korumus yemin ederim allah korumus. Dusunsene siki gs lisin amk fetocu diyorlar su bu lan abdullah ocalan bile galatasarayli amk dunyasinda. Git intihar et daha iyi.
genelde karısını kıskanmayan taraftardır. bok atmak için söylemiyorum, allahıma kitabıma bunlardan en az 10 tanesini tanıyorum. gözlerinin önünde karılarına asıldım, ses çıkarmadılar. tabi bütün gs'li erkekler godoştur demiyorum yanlış anlaşılmasın, ama camianın genel profile öyle gibi geldi bana.
Balık hafızalıdır.

dün küfür ettiği adamı bugün baş tacı yapabilir.

Devlet destek vermeyince çok kötü ağlar.
şimdi de yeni başkanları mustafa cengiz'e s*kso çekmeye başlamışlar.

pes vallahi.

-1. gün : büyük başkan dursun
-2. gün : dursun git artık

-1. gün : riekerink bey diyeceksiniz
-2. gün : siktir git riekerink

-1. gün : futbol profesyonel bir oyundur. Tudor ile başarılı olacağız
-2. gün : siktir git tudor.

-1. gün: mustafa cengiz galatasaray'ın yeni fettullahı..pardon hatlar karıştı yeni büyük başkanı.
-bir müddet sonra : mustafa cengiz git artık.

- 1.gün : imparator terim geldi artık qral biziz
- zamanı belli olmayan zaman sonra : kebapçı basan adanalıdan adam mı olur. git artık terim.
fatih terim'in gelişiyle artan hakem desteği sonrası gerçek yüzü ortaya çıkan topluluk. 2 senedir beşiktaş maçlarındaki hatalı taç kararlarına bile ağlayanlar şimdi gelen ofsayt golleri sonrası kudurun diyor. işte gerçek yüzünüz bu ama sezon sonu yine ağlayacaksınız açık ve net.
fatih terim varken bileğimizi kimse bükemez.
şampiyonluğumuz camiamiza hayırlı olsun.
büyüksün imparatore!
bazıları galatasaraylı olmasından öte anti fenerbahçelidir.

işte bunlar orospu çocuğudur.

edit: bazıları orospu çocuğu olduğunu kabul etmiş bile.
Acayip iki yüzlü taraftar grubu. Dün sövüp saydıkları adamlara şimdi ne methiyeler döküyorlar. iyi gün taraftarları. Evet.
https://static.59saniye.c...130119213201-7749-big.jpg
ağla kudur zırla şampiyon galatasaray ama .
ağla kudur zırla şampiyon galatasaray ama .
şampiyonluğa zaferlere alışmış taraftardir..

içinde olmaktan büyük kıvanç duyarım her daim...

(bkz: ağlayın kudurun).
galatasaray kazanırsa öküz gibi sevinecek,

galatasaray kaybederse küçük takımlar büyük takımları yenmeleriyle övünür falan diyecek güldürecek taraftar grubu. senelerdir aynı terane.
"bize her sevdadan geriye kalan sadece Galatasaray" diye haykıran taraftardır. ilk ve yegane aşkımızdır.
ayyşaş halde metroların tavanını kıran camını parçalayan sarhoş taraftardır. evet..
görsel
Sezon sonu şampiyonluk kutlayacak olan taraftardır.
An itibariyle;

görsel
cCc GENĆLERBiRLiĞi cCc

Modlar çaylak sürem geçti açın artikkkk..
Kombine ve passolig kartlarını yakmaları an meselesi olan kitle.
Beyler aman diyim peruklarınıza sahip çıkın.

Şenol un kafasına kuş sıçmaya falan kalkarsa kendini yere atar dikiş attırır. kuşlara da dikkat edin.

Sonra uğraştırıyor bir ton.

Kaçıyor bu ödlekler bedava 3 puan yedirtmeyin.

Biz yaptık bir hata. Tur gitti büyük ihtimal.
Fenerbahçe taraftarı tarafından yalanmaya başlanan taraftardır.

Beşiktaş'a teşekkür edersiniz.
Şike soruşturması geçirmemiş takımın futbolda Avrupa kupası ve dört yıldız görmüş taraftarı. Hazımsızlar ne kadar eksilerse eksilesin bu gerçeği yokedemeyecek. Gücünüz yetmez. Bu gerçek de burada kalsın.
güncel Önemli Başlıklar