galatasaray fenerbahçeli taraftarları uefa kupasını aldığında ağlatıyordu bir zamanlar ama şimdi,çöküşünde ağlatıyor.
Ağlanır.Galatasarayın seneye maçları şifresiz yayınlanırken fenerbahçeliler digitürke para yedirmeye devam edeceği için ağlanmaktadır.
ilk kez ve son kez ağzımdan, klavyemden çıkacak cümlelerdir. sizin o beğenmediğiniz son lig maçında yıktığınız o stad varya hani sami yen siz orada defalarca zafer kutlarken ben evde sinirden köpürüyordum hele o real madir maçı yok mu? aman allahım delirmiştim. arsenal maçı sonrası sevinmenize dayanmayıp tv yi kapattım. şimdi ne oldu da siz değiştiniz. o stadı bu takımı sevmediğiniz için mi yıprattınız? önemli olan son maçtaki kötü oyunmuydu? hiç mi milan maçı aklınıza gelmedi hiç mi bilbao maçının son saniyesini düşünmediniz? futbolcular dandik olabilir yönetim kötü olabilir bunlar son maç için sorun değildi ne var yani, bir sene de böyle geçsin.
her zaman derlerdi güçlü bir cimbom olmadan iyi bir fener olmaz diye. bunu görüyoruz he kaybedince sevinmiyo muyum? seviniyorum hemde en kralından o ayrı, ama 3 büyükler zayıf olunca o beğenmediğimiz avrupa puanlarını bile bulamıyoruz.
normaldir. belki de yükseleni galatasaydır kim bilir. misal, benimde yükselenim galatasaray(a).
2-2 sendromundan öncede beşiktaş beşiktaş diye bağıran fenerbahçelilerdir.

(bkz: binlerce dansöz var)