bugün

bu şike olayları ortaya çıktı çıkalı sıkmıştır bence. maalesef türk futbolu eski türk futbolu değildir, en azından benim için.
sözlükte saatlerdir süregelen futbol muhabbetinin gerçekten sıkması durumudur.
az sonra; kaçırılan deniz otobüsü patlatılması halinde ölen vatandaşların cansız bedenlerinden prim elde edeceğini zanneden mallar bir anda sol sütunu vatanperverlik içeren entrylerle doldurup aldıkları oylarla ego tatmin edecekler. elbette dileğimiz bu değil, inşallah ben utanırım. ancak gerçekten biraz duyarlılık çok büyük bir g*t gerektirmez, lütfen biraz algılarınızı açın. en azından bu kadarı her insanda bulunmalı.
her derbi tarzı maçlardan sonra futbolculardan bile daha çok tartışan yazarlara artık hissettirilmesi gerek durumdur. yeter abi * sıkmaya başladı başlıklara bakınca '' GS ve FB'' dışında tek birşey dahi görünmüyor. bırakın herşey tadında kalsın zevk almaya bakın, siz burda salakca tartışmalara girerken sabri bile rus bi hatunla viskisini yudumluyor olabilir. onların bile umurunda değildir sizin kadar yuh arkadaşım bu derbi yüzünden yemin ederim birbiriyle tekme tokat kavga eden yakın arkadaşları gördüm ben, toptur döner bu kadar büyütmenin bir lüzumu yoktur. her neyse inşallah bir kez daha bazı şeylerin bokunu çıkartmazlar.
"feministler, hanımcılar, 3 iqlu ilgi orospuları, alişan, şeyma subaşı, metin hara ve feyza altun biat edin timeline'ın asıl sahibi geldi"

https://twitter.com/yatzi...status/896080245589135360