bosa kurek ceken insandir, samanlikta igne arar. hangimiz bu hikayedeki saf degiliz ki.. abestle istigal bir eylem, zaten girilen entrylerin cogu bilgi niteliginden ziyade kisilerin kendi yorumu. yazilan yoruma diyecek bir sey yok, zira bazilari cok guzel ama oyle entryler var ki, zincirleme sekilde birbirlerine cevap niteliginde. hele ayni seylerin ardarda yazilmasini saymiyorum bile.

baslik 13 temmuz 2002 kirmizispor mavispor maci

76) baslmasina saatler kalmis mac.
77) kirmizispor'un hafta ici oynadigi avrupa macindan sonra, mavisporun pek sansinin olmadigini dusundugum mac.

120)baslamasina saniyeler kalmis mac.
121)an itibariyle baslamis mac.
122)evet mac baslamis, hadi kirmizilarim benim gosterin kendinizi.
123)kirmizispor'un gosterecek bir seyi olmayan mac.
124)kirmizispor'un ne gosterecegini merak edenlerin mactan sonra tatmin olacagi mac.

146)dakika 56 kirmizispor 1 0 onde.
147)gooool, hamdi'nin goluyle kirmizisporumuzun one gectigi mac.
148)an itibariyle kirmizispor'un skoru 1 0 yaptigi mac.
149)ofsayt kokan bir gol ile kirmizispor'un sevindirik oldugu mac.
150)futboldan anlayaman bazi kisilerin ofsayt yorumu yapmamasi gereken mac/
151) (bkz: beyler sakin)

170)hakemlerin mavispor'a olan dusmanligini gozler onune sermis mac.
171)an itibariyle bitmis mac.
172)kirmizispor'un 1 0 ustunlugu ile biten mac.
173)mavispor'un 1 0 yenildigi mac.
174)tanim:mavisporun kaybettigi mac. ulan resmen ofsaytti gol, bu kadar da olunmaz, yan hakem nasil gormuyor.
175)tanim:kirmizispor'un kazandigi mac. adnan ofsayti bozuyor, kalkmis bazilari hala yan hakem nasil gormediyor, ben bir sey demiyorum arkadas
176) (bkz: soda)
177)tanim:ilk yarisi golsuz berabere bitmis mac. ya ridvan bile ntvspor'da ofsayt diyor, hala cikip yok adnan ofsayti bozmus diye bidi bidi yapiyorlar..

190)bir yaz gunu oynanmis mac. istediginiz kadar eksi oylayin, bal gibi ofsaytti, ben daha bir sey demiyorum, mavi ulan!
istatistiklere oynayan gammaz olabilir. zira altın madenidir bu tür başlıklar.

ufak not: gammazın uygun seçeneği işaretleyip gammazla demesinden sonra istatistiğe +1 olarak ekleniyor, gammazlamanın modun önüne gelip muamele görmesine gerek yok.
duyarlılık kavramına yeni bir soluk getirmiş saf arkadaşımızdır. helal olsun ne diyeyim.