bugün

2002'de turkcell reklamlarinda ragga oktay ile oynuyordu daha bu it. ne ara bu kadar serpildi aq?
survivora katılacakmış 2024te de.
oyunculuğunu sevmem ama müziğini sevdiğim adamdır kendisi. aşksın sen şarkısını pek seviyorum.
Ahada buraya konuk olmuş. Sözlüklere de bayağı sallamış.
https://youtu.be/OW9BsiJEl0Y
başıma bir iş gelmeyecekse ülkenin en başarılı erkek oyuncularından biri olduğunu düşündüğüm aktör. daha çocukluktan belliydi adam olacağı müthiş bir rol yapma yeteneği var açık ve net.
görsel
çocuklar duymasın'da yer almak istemediği için dizinin kadrosunda yok kendisi. ulan efsaneleşmiş bir dizi bu, ne olacak ki oynasan.
görsel
Nerden nereye...
bas oğlum sen daha hızlısın bas bas..

görsel
Dün survivor'dan elenmiştir. Şaka gibi.
Yeter artık elense de sözlükte ismiyle karşılaşıp durmasam keşke. Saçları dökülesice.
Bu çocuk çok ünlü değil miydi ya. Herkes bunun taklidini yapardı. ilkokulda dizinin ertesi günü hep havucu konuşurduk.

Nasıl delirmedi acaba? Bu ünlülüğü kaybedince eroini kaşıkla yemesi lazımdı.
Aman bananeyse buna entry neden giriyosam. Beni de intihardan kurtardılar ama yıllardır kafama dayadığım silahla yaşıyorum.
Hızlı hareket etmeyi survivor lık sayan tip. Karaktersizliğin turuncu rengi.
Bir kış günü trabzon-boztepede çay hüpletirken zıplaya zıplaya mekana gelen dünün sevimli çocuğu.
benden 3 yaş büyük olduğuna inanamama rağmen kafasının tepesi kelleşmiştir.
sanırım yaşlandık.
Tam bir sürüngen..
Çocuklar duymasından sonra ne yaptı etti bir türlü ünlü olamadı. Çocuklar duymasın'da gitarlar çaldı, abuk sabuk şarkılar söyledi, bitakım tiyatro denemeleri yaptı, bir ara çocuk programına sunucu oldu vs vs en son o çelimsiz ve çımkı vücuduyla survivor'a katıldı. Şimdi de anladığım kadarıyla kendini rezil ediyor.

Küçük yaşta ünlü olan çocukların çoğu büyüyünce böyle acayip tipler oluyorlar.
Adam resmen mahalle kocakarıları gibi 7/24 dedikodu yapıyor. Tam bir yalaka. Hay senin serhat abinle sema ablanı sikeydim.
Ettiğin laflar diline yuva kurdu be evlat sus artık gözünü sevem.
boy olarak büyüse de beyin olarak büyüyememiştir. hep yancı olarak kalacaksın havuç efendi.
Havuçluktan hıyarLiga terfi etmiş zat.
kafasının tepesi açılıyor. kel havuç olacak yakında. evet.
survivorda oyun kazanamadığı için ağlayan insan. yahu ne gereksiz bir davranıştır bu.
ülke gerizekalı kaynıyor. salak salak yarışma programları izleyip orgazm olanlar var.

ulan ülkenin kendisi başlı başına survivor zaten. sen burada hayatta kalmayı araştırma git mal gibi tv izle.

hayır belgesel ya da haber falan olsa anlaşılır ama bu aptal şeyi ancak aptallar izler.
Kafası havuç gibi. Evet.