bugün

alttaki ayarlar gozumun onunde bile. abaza geldi sey etti, yuh gozuna takila takila dekoltemi takildi...

bir kahkaha atiyorum ve olayi bagliyorum. o dekolte var ya o dekolte bilincli bir hareketin onde gidenidir bayrak sallayinidir. erkekleri kuyruk olarak toplayiverir. ay inanamiyorummesaj atıoooo, cok guzelim ben. dur bi kahkaha daha.

yok, yok esas sebep erkek degil. hatunlar arasindaki savas. o dekoltelere erkeklerden cok hatunlar takiliyor. hatta dekolteyi nasıl acmıs diyerek ilk baktıkları bolgelerden biri... itiraf ettiler oradan biliyorum. sonra da gozlerin nereye baktigini ben takip eder oldum.

soyle guzel bir dekolte mi? yakin arkadassa hafif bir kıskanclık soz konusu, zaten kotulerse kasar bu... dur bi kahkaha daha. statu meselesi yani. buyuk mu kucuk mu, dik mi degil mi?

hani kız arkadasınız kızar ya, su kıza mı bakıyorsun gozlerin bende olsaun diyerek... tanıyordur bir yerlerden, ya da dekolte icabı statusu ondan yuksek olan bir kıza benziyordur. direk guclu rakip. yediremez bu durumu, basar tribi. sonra askım neye trip atıyorsun anlamiyorum seni...
iyi hatundur, guven sahibi karakterdir. Hatun kisi erkeklere meydan okumaktadır. Bayanin mali meydanda olur diyecek kadar özgüvene sahiptir.
mal beyanında bulunuyordur.
fotorafa kendince anlam yükleme çabasındadır.
kendinden fazlaca bişeyler katmak istemektedir.
bize seksi bir bakıs acısı sunmaktadır.
Sayı: 20508 / Kanun Numarası :3628 / C -1 bendi. *
AZ iNSANDA KALMIŞ UTANMA DUYGUSUNDAN UZAK BiR KiŞiDiR AMA TERCiHiDiR. iNSANLAR TERCiHLERiNE GÖRE YAŞAR.
hürriyet ve milliyet gazetelerinin geçim kapısı.

(bkz: seksi fotoğrafları için tıklayın)