bugün

böylede kızların varlığını kabul etmek gerekir. Gözlerimle gördüm şahidim efenim kız bildiğiniz hamdi abi. * *
metrobüste arka merdivenli kısımda dikilen adamın önünde dikilen ve metrobüsün her hareketinde adamcağıza dayanan kızdır. adamın yüzünün şekilden şekile girmesine sebebiyet vermiştir. Ve en sonunda adam dayanamaz kıza aşağılayıcı bakışını atar küfrünü eder ve kendini durağa atar.
metrobüsü kendilerine yer edinmiş genellikle türbanlı kızlardır.otobüs fren yaptığı için yanlışlıkla değiyorum günah yazmaz şeklinde düşünüp,avcılar mecideyeköy arası gözüne kestirdikleri erkeklere yaslanırlar.cinsel duygularını bastırdıkları için olsa gerek bu şekilde bir tatminkar yöntem izlerler.
fordçu erkeğe tercih edilesi kızdır.
kesinlikle tombiş olmayan kızdır.
minibüslerde de olan kızlardır. işin kötü tarafı kız bütün yolculuk boyunca ara ara fordladı, en son minibüs boşalmaya başlayınca benden rahatsız olmuş gibi arkasına baktı, şoför de benden işkillendi.

herneyse efenim ford kötüdür.
mecidiyeköy-ortaköy hattındaki kızların bir bölümüdür.
arkadaysan yandın, ya da yaşadın. öyle bir yaslanır ki tek parça oldum zannedersin. arkadaşlarına da göz kırpar, iyi birşey yapıyormuş gibi.
lisedeyken 1 dönem boyunca beni şekilden şekile sokan, kış günü ceketimi elimde tutmaya beni mecbur eden kızdır.
ford arabası kullanan, hastası olan kızdır.
çok sıkışık olan minibüste veya otobüste önündeki genç, yakışıklı, karizmatik erkeğe yaslanarak yolculuk eder.
kıçını ısrarla getirip yaslayan kızdır. güven mi veriyor nedir.