bugün

0x00007b hatası yüzünden oynayamadığım oyun. bütün directx güncellemelerini ıvırı zıvırı yaptım ama olmuyo.
crackinin çıkmasını beklediğim oyun. Crackin Yaza doğru çıkacağı söyleniyor
malum ortamlara düşüşü heyecanla beklenendir.
86 lira vererek alıp oynadığım oyun memnunum siz bekleye durun ^^
yine geldi çattı zamanı oyunu. ucuz almanın cd olarak bildiğim yolu şudur d&r gibi mağazalar öğrencilerin karne zamanı falan indirime giriyorlar kısa süreli ama o da bazen ocak ayında bazen haziran bu oyun yeni olduğu için haziran'da oluyor. haziran'a kadar bekleyemem diyen parayı bayılır. evet.
3d konusunda sıkıntı yaşamayan bilgisayarlarda tribünde seyircilerin ve tezahuratların başarıyla yansıtıldığı oyun. sıkıntı yaşayan bilgisayarlardaysa seyirciler gözükmüyor.
malum ortamlardan bulup sorunsuz bir şekilde oynayan birisi varsa yeşillendirirse sevinirim. ulu sözlük dayanışma şeysi.
kısır döngüye girdiğim oyun.

sene 2019'da hummels'i 20m$ transfer bedeliyle beşiktaş'a getirdim. 1 sezon oynadı, şampiyonlar liginde gelen sert grup sebebiyle uefa'ya düştük. uefa kupasını kazandık. ekonomimiz iyi 1-2 rotasyon oyuncusu alıp aynı kadroyla devam etmek istiyorum ama hummels'e transfer listesinde olmadığı halde teklif yağıyor ve gelen teklifler 5m$ civarlarında büyük kulüplerden geliyor. ben "ı-ıh o fiyata vermem imkansız" diyorum, menajeri geliyor sözleşme yenileyelim bak çok ilgilenen var oyuncumla diyor. daha bu oyuncunun 3 yıl kontratı var ve istediği ücrette şu an aldığının 3 katı. tabii imzalamadan çıkıyorum bu sefer oyuncu geliyor yeni sözleşme diye. ne dersem diyeyim mevzu çıkarıyor bütün takımın morali çöp. tam adam ikna oldu gidemeyeceğine derken hop bu sefer başka bir 5m$'lık teklif. yine aynı terane. güzel yapay zeka.
2002 serisinden beri oynadığım bir oyun olarak serinin en başarısız oyunu olduğunu düşünüyorum. sebeplerini şöyle sıralayayım.

1.si ve gözüme en çok batanı 1-0 öne geçtiyseniz maçı kazanıyorsunuz arkadaşlar , bir dönem Pes'te vardı bu oyuncu duyguları saçmalığı aynı onun gibi bi durum söz konusu 1-0 geriye düşüyosunuz bi bakmışsınız 4-0 olmuş skor , skorlar inanılmaz gerçek dışı . tamam leichster bi süpriz yaptı ama her ligde bu durum söz konusu oyunda freiburg bayern'e 15 puan fark atmış , everton ingilterede açık ara şampiyon vs. vs. sikkoluklarla dolu oyun.

2.si sakatlık , ulan bu ne kepazelik antreman falan yapmasınlar istiyorum adeta bir takımda 10 tane sakat olur mu ulan daly*raklar saçmalık ötesi bi durum.

3.sü oyuncu sözleşmeleri adam 17 yaşında yılda 500bin euro kazanıyor 2020 ye kadar sözleşmesi var , 5 maç ligde oynatayım demeyin kapınıza dayanıyor ulan hadi verelimde sussun diyosun 1.5-2 istemiyor beyfende 4 milyon eurolar istiyor . 2016'da konuşup adamı ikna etme durumun vardı ve adam uzunca bir süre bidaha istemiyordu , burda ise öyle mi ? adam anlıyorum hocam diyo 1 hafta sonra kapında.

demem o ki sayın arkadaşlar bu oyuna 100 lira verme gafletine sakın ha düşmeyin zaten crack'i düşmüş indirin öyle oynayın , he diyosunuzki illa ben almak istiyorum genede önce indirip bi deneyin sonra 100 lira etmeyeceğini anlayacaksınız.
2-0 dan maç vere vere bir hal olduğum oyun. skor koruyamama gibi bir sorun var.
VaLla fm seven biri değilim geçen gün dedim o kadar oyunun içinden geçmiş adamsın şuna da bi el at bakalım saracak mı diyerek yükledim. 3-5 maç yaptıktan sonra aldığım karar; oyunun pc de durması Hard disk israfı...
Hala fm16 oynadığım için çokda merak etmediğim oyun.
her serisinde olduğu gibi saçmalıklarla dolu olan takım. türk takımları için söyleyelim. takımların ekonomik durumları boktan takımlar transfer yapacak bütçe bile yok ama felsefe olarak üst düzey itibarlı futbolcu transfer edilecek var. yapmazsan yönetim başarısız gösteriyor yapmaya çalışıyorsun oyuncuya ne para verebiliyorsun ne de oyuncu zaten görüşmüyor bile. ee nasıl olacak bu iş? yönetime diyorsun gel bu felsefeden vazgeçelim onu da kabul etmiyor bütçeyi yükselt diyorsun zaten yapmıyor. salak salak işler amk. evet.
Kulübü Arapların satın aldığı, bütçeyle çılgın attığım ve arapların stad inşasıyla birlikte stada ismimi verdiğim oyun. Yalllah arabistana.
devre arası yaması çıkana kadar maç motoruyla kanser etmiş oyundur. bu seride taktik daha hızlı çözülüyor ama ligin zorluk seviyesi de bunu etkiliyor. alt liglerdeki takımlarda 1 taktikle 25-30 maç gidebiliyorken premier lig serie a kariyerlerimde sezondan 2-3 dokunuş yapmak zorunda kaldım. ayrıca istatistikçi çok işe yarıyor mutlaka kullanın derim verdiği rapora göre atak yönünüzü değiştirebilir ya da ona göre savunma yapabilirsiniz. örneğin ceza sahasına paslaşarak giren takımlar için defans hattını öne çıkarmak faydalı olabiliyor.
milan ile çalışmaya başlayacağım, eski güzel günlerine geri döndürmek lazım.zaten potansiyel var, para var , futbolcu var sadece biraz havaya girmek şart.
Kısa süre önce bürün intel ve amd işlemciler için cracki çıkan oyun. Hadi beleşçiler yine iyisiniz.
üçlü savunmanın iyi sonuçlar verdiği oyun.
50 dolar verecek kadar, çöpe atacak kadar, param yok
Arkadaşlar bence oyunu gereksiz yere eleştiriyorsunuz.Neticede geçen yıl liecester ingiltere ligi şampiyonu oldu, Barcelona'nın hükmettiği maçı deportivo kazanıyor veya Fenerbahçe lig sonuncusuna puan kaybedebiliyor.futbol artık değişti.Son maç Ajax lig sonuncusuna yenilip şampiyonluk veriyor.lyon romaya 4 atıyor.Tabi bunlar bir yana FM artık tat vermiyor.
hic oynamadim ama bir cm 03/04 değildir.

eidos ile sports interactive yollari cm 03/04 ten sonra ayirdi galiba. bir hevesle fm 2005 i almistim o zamanlar, baktim bir sikime benzemiyor geri cm ye dondum.

sonra fm 12 oynadim, yine beceremedim.

en son 15 yukledim onda da bayern ile celticten 4 tane yedim bi macta dedim sikerim fmyi.

hala cm 03/04 oynuyorum, 5 yabanci siniriyla yalovasporu 5 senedir sampiyon yapiyorum cok sukur bu sene sampiyonlar ligini de kazandim ilk kez.

temur emeklilige yaklasti o cok koyuyor ama florian rasch diye alman bir forvet buldum 16 yasinda ama yeni klose bence. Temurun yoklugunu aratmayacak insallah.
görsel

müthiş sosyal medya *
Kara diye defans var hala iyi oyunda.

Gerçekte izledim vasat.kıyak geçiyorlar adama aq.
Ps4'te oynanmayan oyun. Versiyon yok. Saçma dimi?
türkiye" de orta ve alt derecedeki süper lig takımlarına genç yetenek kazandırılamayan oyun. dört büyüklerden de astronomik sözleşme şartları isteniyor. beşiktaş bile makul şartlarla oyuncu getiremiyor oyunda.