bugün

şu oyunu oynamak için bilgisayar alcam yeminlen *
Fm 2016 ya 2017 yaması yüklenerek de oynanabilir. Satın alan biri olarak söylüyorum 2016 ile karşılaştırınca ani parlayan futbolcular hariç data bir önceki sürümden alınmış.
98'den beri oynadığım oyunun son versiyonu. Ancak bu defa almayacağım. En son 2016'yı aldım. Toplam oynama saatim 4. Verilen paralara yazık. Böyle giderse 5 seneye kalmaz oyunu satamazlar.

Neymiş 3d maç ekranı varmış. Ulan biz bu oyunu spikerle sevdik. Yaptığınız yapacağınız yeniliklere sokayım. Allah belanı versin Sports Interactive.
Football manager 03-04 hayatımı geçirdiğim oyun.
geldi gönlümün efendisi.

istatikçi diye yeni bir gözlemci eklenmiş merakla anlamaya çalışıyorum işlevini.
oğuzhan'ı sezon başladığı gibi 40 milyon euro + %30 birdahaki satıştan paraya bayern'e sattım krizden dolayı 40 milyon satış karşılığında 2 milyon eklediler bütçeme..
her sene almayacağım deyip aldığım oyunun son sürümü. evet.
çıkış gününde hiçbir satış noktasında bulunamamış oyun. gecikti galiba.
3. sezonumda anadolu üsküdarlar süperlige çıkma ümidiyle oynadığım oyun.

85 tl ye değdi bence steamda her ne kadar eleştirilse de.
aralık sonu veya ocak başında malum ortamlara düşeceğini tahmin ettiğim oyun.
ipad air 32 gb ile oynanabilir mi? Merak edilen oyun...

Yeni aldım, daha kullanmadım bile. Yeşillendirmenizi bekliyorum.
2014ten sonra dususe gecen seriyi toplayacagini umdugum surumu insallah gerceklikten odun verilmez biz bu oyunu oynuyorsak gercekci olmasindandir .
güzel oyun steamden kodu usulu alırsanız 85 tl civarlarında.

anadolu üsküdarda süperligdeyim 4. sezonuma inş. *
parasını verdiğim 2. oyun. gözler maxim tsigalkoyu arıyo o ayrı tabi.
twitter hashtagları eklenmiş oyuna. mesela yaptığınız bir transfer hakkında taraftarın yaptığı yorumları okuyabiliyorsunuz. maç motoru daha canlı hale getirilmiş. yardımcı antrenör bulma konusu detaylandırılmış. yeni antrenör görevleri var. bunlardan biri maç analisti... antrenör önerileri de daha kolay ve fazla ulaşılır hale gelmiş. güzel olmuş.
efsanevi serinin 2017 versiyonu.
güzel olması beklenilen bir oyun. teşekkürler.
asla bir cm 03/04 olamaz, saygılarımla.
tek sorunu oyuncuların sık sık sakatlanması olan oyun. bunun dışında iyi iş çıkartmışlar.
öyle anadolu üsküdari alim ıkına ıkına süperlige çıkayım çıkınca istediğimi alırım mantığı yok.

afrika'dan kamyonla oyuncu toplamak zorunda kaldım...
football manager serisinin son oyunu. Her yıl olduğu gibi maç motorunda iyilestirmeler beklerken yine gitmişler grafiklere yüklenmişlerdir. Sizden kimse grafik iyileştirmesi istemiyor yapay zekayı geliştirmenizi beklerken inatla yapmamakla direten oyun. Her ne kadar bir çok eleştiri yapsakta piyasada tek olduklarından mecbur yine alıcam. Steamdan ortak almak isteyenleri bekliyorum
Galatasaray ile başladım ve sezonun ortalarına doğru sıkılıp bıraktım. Takımı idare etmek gerçekten çok zor. Eren'in derdi yok ama yönetimin bana sitemi çok. Sakatlıklar cabası. Bruma ve Sinan ile götürdüm haftalarca. Ayrıca free olarak transfer etmeniz gereken oyuncular muntari ve cicinho. Hemen adapte olup 11'de olmayı hak ediyorlar. Kovulmaktan da korkmayın işsiz kalma süreniz kısa sürüyor. Ve yönetim davet ederse ciddi takımlarda manager'lik görevinizi icra edebilirsiniz.
okurken insanı kopartan şöyle bi inceleme yapmış eleman, steam forumlarında:

Türkiye ligi çok gerçekçi olmuş gerçekten. Eğer 3 büyüklerden yönetmediğiniz diğer ikisi götü başı dağıtıyor ilerleyen sezonlarda. Adana , Başakşehir , Trabzon , Konya gibi takımlar çılgın atıyor ligde.

Transfer bütçesi yok , maaş bütçesi yok ama 35 yaşında ki sikim sonik adamlar 1 milyon euro istiyor yıllık.
Kiralık adam alayım diyorsun yarım sezon iyi oynuyor kalan yarım sezon başının etini yiyor iptal et benim sözleşmemi gideyim diye. Ulan sikik öyle şeymi olur ? Nerede gördünüzde yaptınız bu 'hocam bırak beni gideyim' diye ağlayan kiralık oyuncu modelini aq.

Sezonda 10 kere sözleşme yenilemek isteyen oyuncumu olur. Adama diyorum ki güzelim takımın durumu yok tamam mı siktir ol git topunu oyna ,tamam hocam haklısınız ben siktir olup gideyim diyor gidiyor geliyor 1 ay sonra benim sözleşme ne oldu diye. Ananın am* oldu or*spu çocuğu. Yeter ulan yeter , yok diyorsun gidiyor geliyor yine yok diyorsun tehdit ediyor takımı ayağa kaldırıyor medya ile konuşuyor böyle kancık oyuncu modelleri nerde var olm. 1 olur 2 olur da hepsimi böyle olur lan bunların.

Ulan şampiyonlar ligini kazanıyorum , adamlarıma teklif yağıyor aq yedek kaleciye bile 10 kulüp talip oluyor. Reddediyorsun geliyor kapına ' hicim Nipili'yi trinsfirimi nidin iniy virmidiniz ' diyorum kulüpte kalman için ne yapabilirim. Adam diyor daha büyük kulüpte oynamak istiyorum. Haydaaa , Şampiyonlar ligini kaldırdık lan 2 ay önce amın oğlu bizden büyüğümü var ?

Tr liginde ne zaman şampiyon olsan tüm kulüp aletlerini sıvazlaya sıvazlaya geliyor kapıma , hoca nerde bizim sözleşme ? Tamam hakettin vereyim diyorsun bakıyorsun adam 5 milyon euro istiyor aq yıllık. Lan bizim sponsorlar 4 milyon veriyor zaten senede ben nereden bulayımda vereyim sana o paraları sikik ?

Sakatlıklar zaten başlı başına bir olay , aq antrenmanmı yaptırıyoruz fight club mu çeviriyoruz ben anlamadım. Adamlar birbirlerini öldürecek neredeyse . Sakatlıktan geliyor maç formu cartıydı curtuydu derken 3-4 hafta verim alamıyorsun zaten tam toparlıyor hop bir daha sakatlanıyor lavuk.

Onun haricinde güzel oyun tavsiye ederim. Oyuncu satarken fazla zorlanmıyorsunuz , adam geliyor Semih'e ( evet Semih Kaya ) 15 milyon euro veriyor bakıyorum yarım sezon sonra ne yapmış diye atmışlar alt takıma satılık listesinde 5-6 milyon euro istiyorlar. Çoğu sattığım oyuncunun durumu böyle. Mesela PSG'ye yarak var desen tuzuyla koşuyorlar hemen.

bu da orjinal link, eleman o kadar emek harcamış.
http://steamcommunity.com...cia11/recommended/482730/
oyuna gelen yenilikler, oyunun artıları ve eksilerini anlatan bir inceleme için;
regenlerin diğer serilere göre oldukça gelişip parladığı oyun.
herkes uygun sürümü bekliyordur. hani malum ortamlar falan. ondan dolayı henüz kimsenin oynamadığı oyundur.