bugün

yok arkadaş yok bu seri gittikce daha da berbat oluyor. her maçta yine leblebi gibi gol oluyor, oyunun içerigi daha karışık olmuş, çok fazla artı özellik koymamışlar. aman diyim gidip de orjinal falan almayın hiç degmez orjinal almaya. hatta bi daha fm serisi devam etmemeli.
Steam deki fiyati hakedip haketmedigini sorgulatan oyundur. Ikna olunursa alinacaktir.
beşiktaş'ın yeni stadına 2015 yılının yaz aylarında kavuştuğu oyun.
malum ortamlara çoktan düşmüş oyun. bu sayede test ettik ve sakın bulaşmayın diyoruz,bir serinin her yıl nasıl daha berbat hale geldiğini öğrenmek istiyorsanız cevabını veriyorlar,başka birşey yok.
malum ortamlara düşmüş mü merak edilen, düştüyse takılmadan oynanabiliyor mu diye sorgulatan oyun. bilen arkadaşlar özel mesaj kutumu şenlendirirse çok mutlu olacağım.
sabahtan beri mancini ile kavga ediyorum. oyunda resmen bi "nasıl da koyduk ama" eksik. baktım bu iş böyle yürümüyor gel bizim takımda fizyoterapist eksik dedim. takımınla sözleşme yapmak istemiyorum dedi.
hafta içi güncelleme geleceği söylenen oyun. bir sürü sorun var oyunda, ağız tadıyla bi' kariyer yapılmıyor şu haliyle.
oyunu yükledim fakat ilginç bir şekilde hem benim adımı farklı çıkarıyor, hem de oyuncuların adı farklı çıkıyor. tuhaf.
Sakın maçı izlemeyin kafayı yersiniz bu kadar saçma defans mı olur la.
Malum ortamlara düşmüş oyundur. indirdim sorunsuzdu sildikten sonra hemen orjinalini alıp oynamaya başladım.yersen.kutumu yeşillendirin yeter.
beleşçileri gösteren oyun. ne fakirsiniz amk yok malum yerden indirdim yok bilmem ne kodlayıp duruyorsunuz. emek hırsızları sizi. evet.
oyuncu özellikleri gösterim biçimi olan grafik bar özelliğinin unutulduğu oyun. oynanmıyor. yıllardır grafik görüntüsüyle oynamayı tercih etmişlere işkence gibi geliyor. en azından bana. tanımadığım bir oyuncunun özelliklerine bakmak istediğimde grafikli olan serilerde 2 saniye ile oyuncunun nasıl bir yapısı olduğu anlaşılıyodu, şimdi ise uğraş ki sayıları göreceksin de hıı bu böylemiş, şu şöylemiş diyeceksin. sayı renklerini değiştirsen bile olmuyor grafikteki gibi. ya bir skin çıkması beklenecektir şahsım tarafından ya da 13'e devam. la harbi niye kaldırdınız ki. olum değişiklik olsun diye niye güzel olan şeyi kaldırıyorsunuz.
Android cihazlar icin de google play ortamindan indirilen oyun.
direğini sikitiğimin oyunu.
malum yollardan bulup yüklediğim fakat oyunu açmamla takımda gördüğüm abuk subuk oyuncu isimleriyle sinirlerimi tepeme çıkartan oyun. galatasaray'ı alayım dedim bir açtım ki ne göreyim? bütün oyuncular farklı isimlerde, hatırladığım muslera mesela, adamın adı björn diye geçiyor. bu ne olum? bilen bi el atsın gözünüzü seveyim.
kanser eden oyun. her maçta kendi kalende 2 gol kesin var. savunmalar hiçbir işe yaramıyor. kaleci ayrı bir mesele zaten. gelen topları içeri alsın diye koyduk sanki pezevengi.
başlayıp başlamamakta karar veremediğim oyun. oyunu oynayan sözlüktaşlarım mümkünse oğuzhan özyakup ve ömer şişmanoğlunun profilleriyle mesaj kutumu yakabilirler mi acaba ?
bu kadar berbat bir sürüm nasıl çıkartıldı merak ediyorum. betasından daha kötü full sürümü ile bizi şoka uğratmış oyun. oyunda 40 şut çekip 25 tane kaleye isabet ettirebilirsiniz ama aynı maçta 6 şut çekip 4 isabet etmiş rakip takım sizi 4-0 yenmiş olabilir. bir maç fenerbahçe ile galatasarayı 7-1 yenerken diğer maç kasımpaşadan 6 tane yiyebilirsiniz. oyun motoru falan filan yalan. her top direk, orta açan oyuncu nasıl direği buluyor ulan? kornerden gol kralı yapılacak defans oyuncuları var. varda var işte boş verin, almayın. aldım yandım ben. ek olarak kasım sonu güncellemesi gelirse güzel olacak.
real madrid başındayken las palmas'tan 21 gol yeseniz bile kovulmuyorsunuz. denedim.
orjinal oyun almayıp üstüne oyuna bok atanları görmeme vesile olan oyun.Hiç bir sorun yaşamıyorum,oyunda ki 4 .sezonumdayım ne herkesin belirttiği gibi çok gollü maçlar oluyor nede absürd saçmalıklar...
Altınordu ile 4. sezonumda bank asya dayım.Lige kümede kalma umuduyla başladık ama altyapıdan çıkan yeni oyunculuların performansıyla şampiyonluk kovalıyoruz...Son 8 maç yürü güzel izmirin incisi, çelik kan altınordu'm.
mancini'ye ibnelik olsun diye oğlunu fenerbahçeye aldığım oyun.
2002 den beri oynarım şu oyunu şimdiye kadar oynadığım en boktan fm oyunu. Açtım fm 2013 oynuyorum.Orjinal almıştım son 3 yıl olduğu gibi verdiğim para haram zıkkım olsun.mailimide döşedim kendilerine.diyeceksiniz ki fazla abartmışın saklambaç oynamayı tercih ederim bu oyuna...saygılar
maç motorunu siktimin oyunu.
ya bunda önceki serilerde maç günü taile çıktığımızda, asistan manager maçı oynatır maç içindeki oyuncu değişikliklerini yapardı. bu seride asistan manager oyuncu değiştirmiyor nedense hiç. maça nasıl başladıysa öyle bitiriyor 90 dk. yı. ayrıca gelenin geçenin kornerden döşediği oyundur efendim durduramıyoruz evet.