sekizinci nesil silik.

zorla kaşınıyorlar efendim.
silik yemiş. Afiyet olsun. Bu müjdeyi vermek bana nasip oldu. Çok şükür.
ensest fantazileri ile midemi bulandıran yazar.
(bkz: kız kardeşin suratına boşalmak)
(bkz: abla ile sevişmek)

(bkz: hani marjinal bizdik)
kolumdan tutup beni buralara getirmis dingil. ama cok seviyorum pici.
Ateist ama dine küfretmeyen birisi hiç olmazsa. iyi bir arkadaş. Sözlükte iyi vakitler dilerim.
nik6 görsellerine beyin resmi koyan müthiş mizahi yetenekli insanlar tarafından eleştirilen yazar.
bölücü ve dini inancı konusunda biraz sıkıntılı gördüm. peygamberlere laf atacak kadar edepsiz.
(bkz: sana puanım 9 kankam)

tırsmayan yazar.
kardeşimdir. çaylak etmişler. susmayacak, susmayacağız!

worepsow adigexer!
(bkz: sekizinci nesil çaylak)
yeni bir türk düşmanı gelmiş. gelip bizim dilimizle, ülkemiz sözlüğünde yazacak kadar utanmaz. türk dizilerine laf atar, türk sanatçılarına dokundurur kendi çapında. sanki kendileri yüce imparatorluklar kurmuş sanat ve ilim dalında uzay çağına erişmişler. vatansız insanlar(!) çok güldürüyor beni.
mozaik denilen şey bu herhalde...
(bkz: #15918360)
takla attırmış. bize alkışlamak düşer.

şak şak şak şak. (alkış sesi, yanlış anlaşılmasın)
ilginç bir yazar. biraz önce bir entrisini okuyunca direk kürt sanmıştım ama nick altına bakınca çerkez olduğunu gördüm. sonra ilgimi çekti bir kaç entrisini açıp okudum. sonunda bir karar verdim, bundan sonra mizah amaçlı okuyacağım yazılarını.
savunduğu davanın kanımızın son damlasına kadar yanındayız. (bkz: yoldaş)
'abdullah ocalan orosbu evladıdır' ve 'tüm pkk yanlılarının anasını avradını sikeyim' sözlerimden rahatsız olan yazar*
(#15732163)

delikanlıca duruşunu takdir ettiğim yazar...

ayrıca teşekkür ederim...
doğrudur Kardeşler birbirine benzer. Şikayet etmen halinde uludağ 2 farklı ip tespit edip şikayetini olumsuz bulacaktır.
ip programı falan kullanmıyorum. Gerekmedikçe...
Her ülke kendi tarihi ile yüzleşmeli diyen yazar.
Doğuda molotov atan gençleri hapsedemiyen hükümet fikirlerini belirten beni ip mi bulup hapsedecek.
Gülüp geçiyorum. Çünkü evindeki ergen Lamerlar bile hükümetinizden daha iyi bu konularda.
kendisini akıllı sanan ikiliden biri.

ikisi de çerkes geçiniyorlar ama ortalıkta kendi soylarını bu şekilde rezil eden örnekle karşılaşmamış olduğum için mutluyum. umarım iki kurgu, sanal kimliktir ki öyle gözüküyorlar. ayrıca bölücülüğe ve halkı kışkırtmaya bu şekilde devam ederlerse her şey bir ip numarasına bakar gençler. hop diyoruz hop. efendi olun. yemiyoruz bak, o kadar berbatsınız ki, herkes durumunuzu fark etmiş.

türklerle, çerkeslerin ve kürtlerin arasını sizin gibi soytarılar açamayacaklar. ikilinin diğer kendini bilmez, terbiyesiz ve cahil teki için,
(bkz: dream for a requiem)
soykırım denilince nedendir bilinmez aklına hep türk gelen çocuk.

ama nedense bu bünyeler, fransa nın cezayirde çok kısa sürede, tavuk keser gibi birbuçuk milyon arabı öldürmesine ses çıkarmazlar. bu bünyeler nedense, rusların son üçyüz yıldır, asya, avrasya, balkanlar ve kafkasya da yaptığı türk katliamına en ufak bir atıfta bulunmazlar. bu cibiliyetsizler, nedense amerika nın daha birkaç yıl önce kürtlerle beraber olup ırak ta bir milyon arab ı öldürmelerine çıt çıkarmazlar.

sözde bunlar hümanist.

siz bırakın insanları sevmeyi, sizden hayvansever bile olmaz. olamaz.
beyinsiz etnik ırkçılarla arkadaş olan ergen. çocuğun şimdiden beynini yıkayıp yuğdular.

kendisine destek verenler de türkiye nin asimilasyon politikası güttüğünü savunuyor. e yani körler sağırlar birbirini ağırlar.

türkiye asimilasyon politikası gütseydi, ne çerkesleri, ne de kürtleri bu ülkede barındırmazdı. saddam ın gaz bombalarından kaçan kürtleri, esad ın şu anda zulmünden kaçan kürtleri türkiye sorgusuz sulsiz türkiye içlerine alıyor.

yediğiniz kaba işeyip işeyip tekrar aynı kaptan yemek yemeye utanmıyormusunuz.
türkler ve çerkeslerin arasını açmaya çalışmayan yazar. sadece türkiye devletinin asimilasyon politikasını eleştirmektedir, amma ve lakin beyinsiz ırkçılar takımı her boku yanlış anladıkları gibi, bunu da yanlış anlamaktalar. elden bir şey gelmiyor.

bu yazarında, istanbul'dan bir an önce biga'sına kavuşması dileği ile.
türkler ve çerkeslerin arasını açmaya vargücü ile çalışan abhaz görünümlü kürdo.

farklı tarih kitaplarında yazanların gerçek olduğuna inanıyor. e bizde farklı tarih kitapları okuyoruz, orada da kürtlerin aslen türk oldukları yazıyor. bu ergen in mantığına göre kürtler aslen türk olmuş oluyor.

abhazlerın da aslen saka türkleri'nden olduğu yazıyor farklı tarih kitaplarında. eğer farklı arıyorsan ben kendisine binlerce farklı ama doğruluğu ispatlanmamış veya yalan olan kitap önerebilirim. hatta önermeye bile gerek yok. taraf gazetesi yazarı ayşe hür ün yazılarını takip et yeterince tatmin olursun ama bir şartla, masturbasyon yaparak tatmin olmuş olursun. sahte yani.
ırkçılık ile ortalığın asıl karıştırıcıların ortalık karıştırıcı diye suçladığı yazardır.