bugün

(bkz: kendi kendine konuşmak)

- ulan onu öyle yapsam, zaten diğer maç kek. deplasmandan da bir puan çıkarsam tamamdır amk.
+ lan çık artık 2 saattir ne yapıyorsun orada.
- tamam yaaa, çıktık işte ne bağırıyorsun.
genelde laptop da tuvalete götürülür.
fm'de ara olmaz.
fm kutsaldır!
ben de pes 2009'da become a legend modundayken; futbolcu olarak basın toplantısı düzenler, takım arkadaşlarımla değerlendirme yapar, hocanın motivasyon konuşmalarını dinler, gol attığımda sanki parmaklarım değil de kendim atmışım gibi sevinir, oyundan çıkarken suratımı asar, pas vermeyen takım arkadaşlarımla tartışır hatta kavga çıkarırdım.

pes ten absürd beklentiler/#8971113
become a legend/#8313803
(bkz: cm tutkunu olmak)

- evet efendim , herkesin beklediği maç geldi çattı. nasıl bir taktik uygulamayı düşünüyorsunuz?

+ beni iyi bilen iyi bilir. hücum oynamayı severim. bu yüzden 4-3-3 diamond taktiğini uygulayacağım.

- kadroda sürpriz bir isim var. onu neden tercih ettiniz?

+ ona güvenim tam. bu maça çıkacağız , 3 puanı alacağız.

- şampiyonluk şansınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?

+ bu maçta 3 puan almamız lazım. zaten real madrid'i deviririz sahamızda. barcelona deplasmanından da bir puan alsak şampiyon oluruz işte.

(sıçma işlemi bitmiştir. maça dönülür.)

yaklaşık bir yarım saat sonra ne şampiyonluk kalmıştır ne ikincilik. real gelir 3 çeker. barcelona 5 çeker. sen de 3. lükle idare edersin. seneye de şampiyonlar ligi ön elemelerinden devam. aslında bırakacaksın valencia'yı. alacaksın barça'yı. bak bakalım rakip çıkıyor mu.