bugün

Son zamanlarda populasyonunun artisini gordugum grup.
Bu erkek tipleri konusur, gelir siz gidersiniz, uzunca sohbet edersiniz,arada minik bir opusmeli seyler olur. Ama aradan 1 hafta gecer,10gun gecer bazen hic konusmazsiniz,bu sefer siz uzaklasinca tavir yapar.

Ilginc bi erkek populasyonu.
"gösterip de elletmeyen kız" ın kankisidir.
tavır yapma kısmı hariç bazen ben.

neden sadece minik öpüşmeli şeyler diye sitem ediyorum ayrıca!
bu benimdir. çünkü bütün kızlardan faydalanmak ister bu tarz erkekler.
karşısındaki kadına güvenmiyordur belki de. flört etmeye başlayıp zamanla tanıdıkça flörtüne karşılık veren kadının ertesi günü gidip başkasıyla da aynı flörtü edeceği ihtimalini yüksek görmüştür. düşüncelerinde yanılmadığını gördüğünde ise alabileceği en az hasarı alarak kurtulur. yanılma payı diye de bir şey yoktur çünkü sevgisini net bir şekilde belli etmeyi tercih eden bir adam bu hareketi düşüncelerinde neredeyse emin olmadıkça kolay kolay yapmaz. bunu yapan adam duygularla oynuyormuş gibi gözükse de karşıdaki kişi için zaten bunların hiçbir önemi yoktur. bu yüzden de bu ihtimal konuşulmaya bile değmemiş olur.

bunun dışında bu erkek bir öyle bir böyle davranan güvenilmez biri veya duygularını ifade etmekte gereğinden fazla çekingen davranıp karşısındakine zarar veren biri de olabilir. ben bunu henüz yapmadığım ya da böyle biri olmadığım için bu kısımdan bahsetmeyi yapanlara, böyle olanlara veya bunlara maruz kalmış olanlara bırakıyorum.
Ama ben seni arkadas olarak goruyorum kizlarina denk gelmistir.
(bkz: Yay burcu erkeği)

Ama flört sevgililikten daha güzel ki. Canını mı sıktı bi daha görüşme, yeni birine mi rastladın seni tutan bi sevgilin yok onla da flörtleş. Flörtün yol mu verdi, üzülecek bişi yok.

Kıskançlık yok bıy bıy kafa ütülemek yok, hem zaten sevgililik 4 aydan sonra sıkan bi kurum. Flörtte hep bi heycan var.

Önemli not; ihtiyacın olduğunda da kimseyi bulamıyosun. Cidden bildiğin yalnızlığa dönüyo zaman zaman.
Aşk adamıdır. flört aşaması bir ilişkinin en heyecanlı en tatlı zamanlarıdır. uzayabildiği kadar uzamalıdır.
vur kaç yapmaya çalışıyordur. aman bağyanlar dikkat.