bugün

gecenlerde takır takır beraber oldugum bir kadının vajinasının içi kaktüs gibiydi. iç görünüş mü, dış görünüş mü oldugunu bilemedigimden şaşırdım, elim ayağıma dolaştı.

çıkartıp direk ağzına verdim.

edit: tamam lan yalan, kıskanmayın, bakirim ben.
insanın bedeniyle değil beyniyle var olduğu günümüzde asparagastır. çapraz bacak gülşen'in dediği gibi ne kara kaşına ne kara gözüne.
insanoglu icin yadsinamayacak gercektir.**

(bkz: yadsimak)*
ilişkilerde büyük ölçüde önemli bir kavramdır.Kadın olsun, erkek olsun her birey ne kadarda dış görünüme önem vermediğini söylesede, vermektedir.Neden ? E kişi baktığında güzel birisini görmek ister ki hakkıdır, etkilenmesi için gerekli olabilir(güzel olmayandan da etkilenilmez mi ? etkilenilebilir ama konumuz o değil şimdi),yanına yakıştırmak ister, yani isterde ister insanoğlunun istekleri bitmez.Kızabilir miyiz o kişiye ? Hayır efendim ne münasebet kızamayız tabiki.

Şimdi, tabiri caizse biz erkekler güzel fizikli,gül çehreli veyahutta şuh bir bayan gördüğümüzde "vay canına be, taş gibi hatun" demezmiyiz ? Deriz tabi. Kadında erkeği gördüğünde onu demek ister " vay be taş gibi erkek". Bazı şeyler için iyi olmak yetmez efendim.Çok romantiksindir,yatakta muhteşemsindir,paran çoktur (gerçi para durumu değiştirebiliyor bazı durumlarda istisna bu), amma velakin fiziksel görünümden sınıfta kalmışsındır.Karşındada güzel bir bayan yada bay var ve sende hoşlandın diyelim. Nasıl göstereceksin bu kadar artın olduğunu ? Bi kere tanışma şansını elde etmen lazım, karşı taraf seni süzdü, bi inceledi ,tipten kaybediyorsan yanına bile yaklaştırmaz,tanışma şansını dahi vermez.Bide ses tonunda çok etkileyici değilse hiç şansın yok..

Bunu iç karartmak için söylemiyorum ama durum çoğu kez böyledir istisnalar olsada.Güzellikte aslında göreceli bir kavramdır yani kimseyi çirkin diye itham etmek kimseye düşmez ama ersin karabulut sandık içi köşesinde bir hafta bir konudan bahsetmişti.Herkesin aslında bir puanı var,insanlar kendinden yüksek puanı olanlara tav oluyor,düşük puanlılarıda beğenmiyorlar diyordu. Doğruluk payı var. Herkes puanını ve ne olduğunu biliyor aslında ve muamelesinide ona göre yapıyor.Misal ben 1000 puan üzerinden puanlama yapsak 950 alırım.(Şaka değil kesin alırım * )