bugün

Tamam dostum bAdy cisin ..
insan az zahmet ile çok şey başarmayı,diğerlerine kalacak vakti ayarlamakla kendini hükümlü sanar.
Olay bundan ibarettir.
Gelişim olacaksa birilerinin yada insanların belli bir bedel ödemesi gerekir.
Büyük oyun? Büyük? Bildiğimiz, hani bu büyüğe büyük dediğimiz büyük mü?

(bkz: bunlar hep amerika nın oyunları)
aslında gayet büyük bi rezalete parmak basmış eleman. sözlük sadece am götçü yahut dinci kaynadığı için eksi yağmuruna tutulmuş lakin aynı başlık düzgün bi anlatımla ekşide açılıp 15-20 entry ile gündeme girse eminim birkaç saatte gündemin tepesine oturur yüzlerce de fav alırdı zira mantıken doğru bi şey paylaşılmış. hocalar ekmek yiyemeyeceği adamı istemez orada. bodyci, kaslı adam özel antrenör istemez dibinde. program yaz demez, beslenme programı satamazsın, protein tozu şu bu almaz senden. haliyle yeni yetmeleri söğüşlemen gerek sürekli. bu açıdan baya büyük kurnazlığı deşifre etmiş.
anlamadım amk.
Suplementler kimyasal değildir evet. Örneğin bir çok amino asit vardır lakin vucut tamamını kendisi üretemez ve dışarıdan almak zorunda kalırsın. Her neyse, konumuza dönecek olur isek, yeterli düzeyde besin yolu ile protein alır isen, toza ihtiyaç yoktur. Zira fazla protein alır isen, vucut bunu bir şekilde absorbe eder. Yağ yapar, karbondihidrata çevirir falan filan. Protein tozunun bir esprisi yoktur gereği kadar protein alır isen.

10 yıllık body geçmişim vardır.

Edit: protein tozu kullanımı uzun vadede böbrekleri yorar ve bir zaman sonra kapasite düşüşü yaşanabilir. Karaciğeri toksik yağmuruna tutan kas yapıcı ilaçlardan da uzak durunuz.
6 ay düzenli gelirsen istediğini alırsın sözü burdan geliyormuş meğer.
Beş dk yürüğüş yapıp 5 story atan kadından daha büyük bir oyun görmedim spor salonlarında.
akp secmeninin bozamayacagi buyuk oyun yoktur.
8 yıldır salon sporu yapıyorum böyle anlamsız bir yazı görmedim.

Derdini anlatamıyorsun ki; sana derman olalım badici.

Kaç kilosun kardeşim sen protein tozu almıyorsun da et yiyiyorsun? insan hergün ortalama 1-1,5kg et nasıl yesin karşılamıyor zaten mecbur takviye kullanmak zorundasın, çok karışık işler bunlar yol yakınken sen vazgeç bence.