bugün

"bir sevişmek gelmiş, bir daha gitmemişti"

Sadece bende oluyor acaba diye merak ettiğim istek.
Konyalı bilim adamlarını araştırmaya davet ediyorum ; stres ile sevişme isteği( libido) arasındaki ilişkiyi araştırsınlar.

Aldığım bazı duyumlara bilhassa tıp fakültesinde okuyan kızlarda, sınav dönemi stresi nedeniyle libido tavana çıkıyormuş.

Doğru mu? ( tıp okuyan kızlardan teyit bekliyorum.)
Tıp fakültesindeki kızlar her zaman sevişmek istiyor. ctf yemekhanesinde yürüyen libidoları görebilirsiniz.

Final haftasından ziyade, baharın gelmesiyle tetiklenen durum bu. Şöyle bir kadıköyden geçerseniz devasa bir orgy partisinde gibi hissedebilirsiniz. Benim neden püskevitim yok dedirtir, Diyorlar.

Üstüne de stres bozukluğu.. mesela, mastürbasyon bağımlılığı bundandır. öyle haz uğruna değil. Beyin kimyasına zoraki endorfin salgıtlatma çabaları, ruh halinden kaçma güdüsü.. ve unisextir bunlar, bir cinse ait değil. Kadınlar 3 gün sevgilisiz yaşayamayan canlılar olduğu için pek duymazsınız sadece.
Bu terste bir işlik var dedirtir.
Normal şartlarda hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım tarzı beylik laflar eden libido final haftası hiç olmuştur. Normalde içi içine sığmayan cinsel organ final zamanı Kabuğuna çekilip tehlikenin geçmesini bekleyen bir tosba timsalidir.