bugün

romantik filmdeki aşkları kusursuz göstermeleridir.
şöyle ki;izlenen tüüm romantik filmler aşıklar kavuşana kadar.öncesinde yaşanan zorluklar,ihtiraslar kısacası izlerken yüreğimizi hoplatan o hadiseler sıkıyosa evlenip tüm gün tv izleyen adamın ve hergün yemek yapma derdine düşen kadının başına gelsin..sonra çoluk çocuğa karış onunla ilgilen.veli toplantısıydı yok oda yok buda.
o kavuşulan ana gelinceye kadar olan kısma gelince de hiç insani olmayan mükemmellikte oluyor maşuklar.efendim ne evde bir haftalık,üstünde çıkmamış çay lekesi olan eşofmanla geziyorlar ne birinin babası arayıp kızım oğlum yemeğe gel haaa diye uyarılarda bulunmuyo.çok sahte çok.artık duygulanmıyorum da.romantik filmlere olan tüm iştahım kaçtı yemin ediyorum.
aşk vardı, gerçekti, sürükleyiciydi fakat ne yazık ki o hayali kurulan sonsuz aşk sadece filmlerde yaşanıyordu..
düzemecenin düzüşmeceyle bitmesidir.
saçmalıktır öyle bir aşk varsa biri bana göstersin.
beklentisiz ve bireyleri insan olmayan kusursuz aşk tiplemesi.

hatasız kul olmaz ve hayat bir kurmacadır sözlerini unutmuş bünyelerin ideal erkek'i ideal kadın ile tanıştırıp sorunsuz, sahip oldukları her daim her yerde geçen, hiç ekstresi ödendiğini görmediğimiz, limitsiz kredi kartları kullanıp tartışmadan sadece birbirilerinin buğulu gözlerine bakıp öpüştükleri ilişkilerdir.

birbirlerini aldatsalarda bir iki kare sonra barışırlar. birbirlerine naz etmezler, erkek ister kadın verir. kadın ister erkek verir tarzı yaşamdır.
"güzel seven yalanı"nı konu alan filmlerdir.
filmi izleyenlerin ömürlerini o aşkı arayarak geçirmeleri ve büyük hayal kırıklıklarıyla sonuçlanacaktır.
insanları boşuna ümitlendirendir.