bugün

can sıkıntısından film izlemeye kara vermiş ama hangi filmi izleyeceğine karar verememiş yazardır..öyleki milyonuncu kez love me if you dare filmini izlesem mi acaba diye düşünmektedir..
(bkz: divxm).com
(bkz: filmadamı).com
bezeri sitelerde istedğini bulabilecek yazardır.
not: into the wild
gerilimsi için pathology'i izlemesi gereken yazardır.
(bkz: her güne 1 film tavsiye)
An itibariyle fena ihtiyacım vardır bu öneriye.
gece gece film arayan yazardır.
Bak bakalım http://alpayinblogu.blogspot.com.tr/
(bkz: hdfilmcehennemi)
Benim ben ! Film önerin arkadaşlar kafamız yerine gelsin
izlenmeye değer film önerisi bekleyen yazardır.

yazar arkadaşlardan film önerisi bekliyorum.

psikolojik gerilim , kriminoloji , insan psikolojisi , kişilik analizi tarzında film öneren arkadaşları şimdiden öpüyorum.

özel mesajları bekliyorum.
böyle ağlamalı, bittikten sonra kafayı klozete sokmalı bir film.
acil.
hemen.
şimdi.
hala bekleyen yazar ama hemen dedim çabuk dedim şimdi dedim.
bana kara mizah yada yeraltı edebiyatı tarzında filmler öneriniz. malum bilindik filmler dışında tabi ki. haydi beyler yoksa geçmeyecek bu gece.
Öncelikle hangi tür film izlemek istediğine karar vermesi gereken yazardır misal komedi filmi izlemek istiyorsun, yaz google'a comedy imdb, gir siteye hoşuna gidenleri, imdb puanı yüksek olanları izle. Bilim kurgu mu istiyorsun? Yaz sci-fi imdb, aynı şekilde gir, seç, izle güzel kardeşim.
(bkz: Balık tutmayı öğretmek).
şahsımdır.
Evet beyler bayanlar yeni film izlemiş ve izlediği flmi çok beğenmiş suserlara sesleniyorum. Bugün cumartesi öyle bir film izliyim ki bütün haftanın stresini bana unuttursun.
please please.
(bkz: Noviembre)
benimdir efendim , şöyle çatara patarası bol bir film önerileri beklemekteyim.
an itibariyle ultraviyole yazarıdır. böyle bilim kurgu, ütopya-distopya filmleri olabilir.
Benim. önerilerinizi bekliyorum.
(bkz: bu benim)

yaşamımın yavaştan boka sardığı bugünlerde siz yazarlardan iki tür film önerisi bekliyorum:
1) karamsar - kasvetli filmler, duygu sömürüsü üzerinden yürümeyen dram filmi (yani mahsun kırmızıgül tarzı türk filmleri olmasın, sevmiyorum).
2) kişileri yaşama bağlayacak, umutlandıracak filmler ancak ergen - gençlik filmi gibi değil.
mesaj kutumu yeşillendireceklere şimdiden teşekkürler.
rica etsem önerecek arkadaşlar acil beni yeşilendirsinler.
(bkz: scheat)
"Rashômon" akira'nın 1950 yapımı filmi olayın finali ile değil de içeriği ile ilgilenen sinefillerin izlemesi gereken bir film "insanlar neden yalan söyler? ve buna neden ihtiyaç duyar?" sorularını yanıtlamaya çalışan bir senaryosu var önerisi yaptığım yazar.
bilim kurgu veya aksiyon film önerisi bekliyorum.

yeşillendirin lütfen arkadaşlar.