bugün

her gün yeni film arayışına girmektense bir gün dizi arayışına girip bulduğunuzda günler, haftalar hatta aylarca rahat edebilirsiniz.
Herşey hazırdır. Cipsler içecek abur cubur. Uzanırsın keyifle . Ne izlesem o mu bu mu derken bazılarını açar azıcık bakarsın sarmaz öyle böyle derken bir bakmışsın yalan olmuş .
seçemiyorum efendim film seçmem minumum 1 saat sürüyor bazen.
netflix de dahil olmak üzere ucu bucağı olmayan internet üzerinde seçemediğimiz filmlerdir. neden oluyor, nasıl oluyor bilmiyorum fakat daha önceden listeme eklediğim filmleri bile film arayışına girince izleyesim gelmiyor. daldan dala konarken saçma bir film çıkıveriyor karşınıza, amansızca bağlanıyor ve izliyorsunuz. bitince de ben ne izledim dedirtiyor adama. son film seçememe maceramızın ürünü de the glass house, imdb puanı durumun vahametini anlatıyor.
Ya çok izlemekten ya da bilgisizlikten kaynaklıdır. bende bazen secemiyorum çünkü neredeyse izlemediğim film yok vizyonda yeni biri çıksa da izlesem modundayim.
doğru filmi seçiyim de zamana boşa gitmesin derken bi film lik zamanı boşa harcıyorum.