bugün

(bkz: başıma bir şey gelmeyecekse aynen katılıyorum)
(bkz: film diye sihirli annem i açıp izleyen zihniyet)
(bkz: film diye yaprak dökümü nü açıp izleyen zihniyet)
(bkz: star wars a uzanan eller kırılsın)
(bkz: ulan hakkaten aklıma gelmemişti)
bilmem kaç yapımı olan filmdir.2011 yılında olmamıza rağmen onun kalitesinde filmler yeni yeni çıkmaya başladı.
(bkz: genç jedi lar rahatsız)
(bkz: star wars yok fight club yok ne var lan it)
star wars izleyip bilim kurgu üstadı olmak olayını icra edenlerin içinde bulunduğu döngü. ya arkadaşlar; "ben 80 li yıllarda erkeklerin gözünde seks tanrıçası idim" diyen carrie fisher'ın oynadığı bir filmden bahsediyoruz burada. eşi tarafından bir başka erkek için terk edilen gudubet kadın. düşünün 80 li yıllardaki erkeklerin içinde bulunduğu sefil durumu. illa su şişesini yere attıracaksınız, yumruğumu masaya vurup sol el bileğimin zedelenmesine sebep olacaksınız. yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim.
star wars seven kişidir.
filmin ruhundan anlayan kişidir.
bilgisayar efektlerinin yok denecek kadar az olduğu '80 li yılların ortasında açmış bir çiçektir Star Wars.

2000'li yıllarda çekilen son filmlerde dahi, o açılış sahnesinde ki tanıtım yazısının akış efekti 30 yıldır değiştirilmedi, dokunulmadı ve hiçbir oynama yapılmadı.
zevktir tartışılmaz. dj tiesto film çekse, elbet onu da yaşam felsefesi ednicek bir ırk çıkar.
pardon, o ırk çoktan çıkmıştı dimi. tiesto abiye istekde bulunun film çeksin. ayıp oluyor.

(bkz: sıktın ve sıçtın ın arasındaki fark)
he iyi hatırlattın dur star wars izliyim.