bugün

Olm şu arabistanı, mısırı, Afrikayı kum deryası zannetmeyi bırakın mk ya. Allah aşkına bırakın.

Boşver sen fili kuşu, coğrafyaya merak sal önce.
Onu boşverde Rusya'da buzulların altında mamut fosilleri buldular,ne işleri vardı orda.
Belki de bu yüzden kaybettiler savaşı filler telef oldu onlarda dedi ki ebabil kuşları taş attı belki sıçmışlardır geçerken. Yazdıklarım çok eğlenceli ve dalga geçiyorum lütfen bırakın eskiyi böyle bir şey olmadığını kanıtlasanız bile insanlar buna inanmamak için elinden geleni yapacaktır çünkü senelerce bunlarla büyüdüler.
ben kargo uçaklarıyla götürüldüler savaş alanına diye biliyorum.
forum tadında bilgi doluyoruz çok şükür.
Burdan ne çıkarıyoruz arkadaşlar hop kuran yalan söylüyor, islamiyet uydurma, hadi dinden dönelim. Yok böyle bir dünya. Herkes her aklina geleni söyleyip genç beyinleri zehirlemeye kalkmasın.
Adam sorguluyor diye demediğiniz kalmamış. Ya kuran da yazmıyor mu sorgulayın, körüne körüne inanmayın diye. Sizin ne haddinize sorgulayan adama laf etmek. Madem inanıyorsunuz ki bu kitap yaratıcı tarafından gönderildi, ona zıt konuşmaya korkmuyor musunuz. Çok zekisiniz ya muhtar beyle dalga geçiyorsunuz. Hadi benim sorumu da cevaplayın. Evet. Teşekkürler.
torku şekermi torku peynirmi torku çikolatalı sütmü.