bugün

en büyük çifte standarttır.Belkide akp'nin çinden korkup 'one minute' diyememesinden kaynaklanır. Doğru olan şey onların bizden farklı olmadığıdır.

(bkz: din bağı)
(bkz: soy bağı)
(bkz: dil bağı).
bir arabın bile bir türk etmemesi durumudur. bize din neleri unutturuyor dedirttirir. ayrıca tarihimizden ders almadığımızı gösteririr.

efendiler bu filistin daha geçen demedi mi kıbrıs rumlarındır diye, pkk ya ilk silah yardımı yapan da filsitindir, asalayı besleyende filistindir.
bu filistinlilere acımanın bile gereği yokken biz tutup ona yardım ediyoruz. yahu adamlara kandaşı mısır bile yardım etmiyor. bize ne oluyorda araptan çok arapçı oluyoruz.

ek: 2002 yılında çin'e gidilmiş ve uygurlar kaderine terkedilmiştir. uygurlar terörist yerine konulmuştur.
(bkz: acıları yarıştırmak)
bence tibette ve doğu türkistanda bir bağımsızlık mücadelesi başlatılmalıdır.Çeçenler gibi... çin ikisiyle birlikte mücadele etmekte zorlanır.

edit:bunu demekteki amacım yapılan zulumlere karşı mücadeleydi.Çinde sokak ortasında insan öldürmelerini unutmadım.Eksi veren arkadaşlar bu durumdan memnun heralde...
dur lan dur çok sevimli anlatsın.

-bunu yazan arkadaş özelinde değil; ama bu zihniyette ki asosyal, internet hergeleleri, oturdukları yerden ahkam keserken dünya haritası üzerinde büyük hulyaları olan adamlar ümmet özelinde (kaldı ki tüm türk coğrafyası da bunun dahilinde) mazlumun, fakirin, mağdurun yanındalar. daha 2 gün evvel 2 gönüllüsü yardıma giderken şehit oldu(faruk aktaş, bahattin yıldız). dün siyonist israilin günlerce işkence ettiği bir başka gönüllüsüde nihayet ailesine kavuşabildi(izzet şahin). cumartesi günü de 9 adet gemi ile gazze'ye gidecekler. daha geçen ay istanbulda uluslararası "hür doğu türkistan sempozyumunu" yaptı ve her daim de kulakları orada, bahsettiğimiz vicdanlar...

peki ya sen, sen ne yaptın. bırak esaret altındaki müslüman türk coğrafyasını, ülken için ne yaptın!!! kaç tane derneğe üyesin, hayatında bir ihtiyaç sahibinin evine erzak bıraktın mı, yetim başı okşadın mı... hiç kitap bağışı yaptın mı...

ergen edebiyatını bırakın, dua edin. hatta dua da etmeyin susun lan susun!