yalnızca bir maddi yardım değil aynı zamanda bir yürek göndermektir yanında. iç burkar, insana kendi samimiyetini sorgulatır. kısaca budur:
http://img240.imageshack....php?image=filisinegy5.jpg

iki aspirin, 5 kuruş, bir toka ve de kocaman bir yürek...
acıdır, her daim. ilkokul çocuklarımız bile bu tepkiyi verirken, israil uşaklarının hala çemkirmesi daha da garipsenmektedir..
(bkz: aşk olsun sana çocuk aşk olsun)
önemli not: bunu eksileyene o.ç demek istiyorum, isterseniz silin.
"siz de bize yazın olur mu ben kağıt göndereceğim" ve de "100 milyon koymak isterdim ama aslında biz de fakiriz" diyebilecek kadar akıllı çocuktur. umulur ki hep böyle cesur kalır.
meb in bilinçlendirme politikası sonucu okullarda filistin için yapılan aktivitelere bile çemkiren kesimin asla anlamayacağı çocuktur.
"korkmayın, hep kaçın, ölmeyin." kısmıyla gerçekten insan olanın içinde bir yerlere dokunan bir mektup yazmıştır.
elalem çocuklarına savaş haberlerini bile izletmezken, biz kalkıp çocuktan para bekliyoruz, onu bu işe dahil ediyoruz. çok yanlış. büyük ihtimalle paralar hamas terör örgütüne gidecektir. amaç sadece yaralılara yardım olsaydı, onları türkiye getirip tedavi ederdik, öyle değil mi?
bu vesileyle devlet aracılığıyla, bir terörist örgüt adına para da toplamış olduk; hem de masum çocuklarımızı alet ederek.
sırada hangi halt var? mönüyü bilelim diye soruyorum...
türk milletinin karkateristik özelliği olan "mazlumun yanında olma dürtüsü" upload olmuş çocuktur. ileride muhtemelen "faşist" olarak yaftalanacaktır bazı ibnetorlarca...
dinci tayfanın duygu sömürmek için kullandığı yeni bir şey daha. kendi pis dolandırıcılıklarına böyle şeyleri alet ediyorlar, millet de duygulsallıkla bunu yiyor ya, millete üzülüyorum.

pek de güzel çekmişler resmi. ışık güzel, çözünürlük iyi, yazılar çok rahat okunuyor. olabildiğince acıtsın diyerek kasmışlar.
(bkz: gazze ye füze gönderen orospu çocuğu)
milli eğitim bakanlığı tarafından düzenlenen bir yardım kampanyasına katılmak isteyen ve ilkokula giden küçük bir kızın kendi diliyle yazdığı masum ifadelerdir bunlar. bu mektubun bir "sömürü malzemesi" olarak kullanıldığını uydurmak ise nereden bakarsan bak duygusuzluğun, merhametsizliğin bir dışavurumudur.