1. 1.
  fight club, hani su kapitalizmi yerden yere vuran film. bas karakter, evi yandıgı zaman koltuk takımları icin uzuluyordu. onun yardımcı-kurtarıcı karakteri koltuk takımlarına pek baglısın, sahip oldugun seyler zamanla senin sahibin olur diyordu...

  abi bu filmi izliyorsun, kahrolsun kapitalizm diyorsun ve kosuyorsun elektronik dukkanına. iphoneun yeni modelini alacaaaam... iphone lan... her seyi kapitalizm bunun. dizaynından reklamına kadar. filmimi anlmadın? anlıyormus taklidi mi yaptın? yuh ya.

  yok yani. havada atar iphone ile. fight club ı izledimmuuutesem filmdi, yeni iphoneumda muteesem bana gelsene bu aksam...
  2 -3 ... syme
 2. 2.
  tabi zaten fight club izleyen herkes komünist oldu, hani her yerde en sevdiğim film fight club diyenler kapitalizmle savaş halinde tüm marka kıyafetler çöpe atıldı ya iphone almak ayıp olacak, lan git bu ülke requiem for a dream izleyip koko çeken tip kaynıyor ne anlatıyorsun.
  3 -1 ... diego armando do nascimento
 3. 3.
  fight club izleyen herkes komünist olmadı ama anlayan herkes kapitalizmden nefret etti..başlık fight club izledikten sonra sigaraya başlamak olsaydı daha iyi olabilirdi sanırsam..
  ... iskandil