bugün

oyuncuların kendi mevkilerinden farklı bir yerde oynatılınca,

güçlerinin değişip değişmediğini merak ettiğim oyundur.

görünür de bir değişiklik yok gibi.

eğer gerçekten öyleyse enteresan.
Gerek mobilde gerek konsolda aşırı zevk veren oyun ama bildiğim kadarıyla konsolda oynayanlar ve mobilde oynayanlar aynı maçta kapışabiliyor. Tabi konsoldaki rahat alıyor. Bu kötü olmuş.
fifa 15 de yapilan malliklardan birisi de sudur: görsel
online maç kısmındaki orospu çocukları yüzünden gece gece sinirimi hoplatmış oyundur. öne geçinde top çevirmeler kaleciyle zaman oynamalar ulan adam gibi oynasana oyununu zaten momentummudurne boktur onun yüzünden bişeyler olduğu çok belli maçta resmen sinir stres sahibi yaptı beni
ea sports'un uzun zamandan beri oyuncuları peşinden sürükleyen futbol serisinin 2014/2015 sezonu versiyonudur. fıfa serisi geçen seneki versiyonuna kadar her sene oyuna yeni bir özellik ekleyerek devam etmişti. fıfa 14’e geldiğimizde oyun sahip olduğu özelliklerin hemen hemen hepsini ileri taşıyarak, yeni nesile ıgnite engine ile çıkmıştı. fıfa 15’in ise ilk kez görücüye çıktığında en büyük iddiasının yeni nesil kaleciler olması biraz hayal kırıklığı yaratsa da ea sports’un boş durmayacağını, seriyi daha da ileri taşıyacağına inanıyorum.
Avantaja bırakma olayı rezalet. Pesi çok konuda ezer ama bu olay rezil. Ceza sahası yayında adam faul yapıyor ama top bende kaleciyle karşı karşıyayım serbest vuruş veriyor Orospu çocuğu hakem.
ea sports'un uzun zamandan beri oyuncuları peşinden sürükleyen futbol serisinin 2014/2015 sezonu versiyonudur. fıfa serisi geçen seneki versiyonuna kadar her sene oyuna yeni bir özellik ekleyerek devam etmişti. fıfa 14’e geldiğimizde oyun sahip olduğu özelliklerin hemen hemen hepsini ileri taşıyarak, yeni nesile ıgnite engine ile çıkmıştı. fıfa 15’in ise ilk kez görücüye çıktığında en büyük iddiasının yeni nesil kaleciler olması biraz hayal kırıklığı yaratsa da ea sports’un boş durmayacağını, seriyi daha da ileri taşıyacağına inanıyorum.
demosunu indirdim origin hesabıyla aktif et diyo korsan oynayamıyorum demosunu an itibariyle yazıklar olsun.