bugün

Ben
sev
mek

diye şarkıya giren ama kıllığına rağmen sevimli gelmeye başlayan ağabeyimizdir.
Çağlar Çorumlu'dur. Kıl falan değildir. Türk televizyonlarının en iyi oyuncularındandır.

(bkz: Aslanım kraliçem)
senaryo tam anlamıyla şöyledir ;

g : gülten (cumhur'un karısı)
c : cumhur (kıl ağabey)
b : bahattin (uzun sarı saçlı basçı)

--spoiler--

g : cumhur bu ne?
c : saç!
g : ne saçı?
c : insan saçı herhalde... ahahahhahahahhhazuahsudhlkjasdf.
g : cumhur!
c : oooo bizim bahattin abinin saçı.
g : bahattin abi? sarışın?
c : bizim bir müzik grubumuz var , bahattin abi bizim basçımız , uzun sarı saçlı.
g : bak cumhur sen bu havalı arabayı alalı çok değiştin (neresi havalıysa amk!) ya bu arabayı satarsın ya da beni bir daha göremezsin. (kadın arabadan iner ve gider.)
c : gülten! gülten! (daha sonra cumhur bahattin'in yanına gelir)
c : işte böyle abi...
b : (cumhurun omzundaki kılı alarak ''üzülme cumhurcum fiorinondan ayrılmana gerek yok , hadi bir kez daha çalalım.''

ben
sev
meeeeeeeeeeekk..

--spoiler--

diye devam eden reklam filmi.
çıldırtan adamdır. geçen beyaz futbol izliyorum yanaklarım ağrıyor gülmekten. sonra reklam oldu bu ağzımı bozmıcam ama işte bu şey çıktı. bu işte bu. tüm keyfim kaçtı tüm gülen yanaklarım soldu.

bahattin abi nedir ya. ya ananızı sikeyim ya bahattin abi nedir ya orospu çocukları nasıl kıtsınız nasıl klişesiniz başka birşey yok mu. bahattin ve gazanfer abi var başka yok demi. he bi de sezai. eski isim ve komik demi. hay izzetinizi sikeyim ya. bi de uzun sarı saçlıymış da falan da filan da. senin bıyığını sikeyim amına kodumunun he-man i. hele o reklamdaki güldür güldür oyuncusu yok mu. ya sana daha ne diyeyim ben. senin evveliyatını.. yahu bana neden küfür ettiriyorsunuz.