bugün

fetöcü olduğunu gizlemeye çalışan devlet büyüğü kadar ayyuka çıkmamış devlet memurudur. zamanında iyi para götürmüştür dalyarak memur.
Bunların kendi besledikleri yılan tarafından ısırılmaları kahkahalar attıran bir trajedi. .
fetönün iyi bir şey olduğunu sanarak işin içine giren çok insan var. kim ne derse desin kötü niyet taşımadıkları için onlar mağdurdur ve bu mağduriyetleri giderilmek durumundadır. o tarihte bunun bir terör örgütü olduğunu bilmiyor bu insanlar, dini cemaat sanıyor. şike davasını bunlar yapmasa belki ben bile sonraki süreçlerde içlerine dahil olabilirdim. allah'a şükür alakam olmadı. ilkokulda gittiğim aral fen dershanesi ve izlettirdikleri bir kaç tane fethullah videosu dışında bende görünen hasarı olmadı bunların. diyorum ya işler şike davasıyla koptu bende. lise yıllarımda başka dershane seçmiştim. zaten abiler dedikleri olayın içine davet edilsem de girmedim. bunlardan veya başka bir tane hatırlamıyorum, üniversite kayıtta gel bizim evde kal demişti. ulan her türlü allah korumuş var ya.. sözün özü insanlara yafta vurmayın. dün ak dediğine bugün kara demek ile dün ak dediğinin bugün kara çıkması farklı olaylar.
Fare gibi deliğinin içinde bekliyordur o ç.

görsel
Etrafa fetöcü bunlar diye saldırandır!