bugün

olmadı. yapamadık. tutunamadık bu fani dünyada. ey alemleri yaradan ulu rabbimiz, aç kollarını 72 milyon sana geliyoruz. bize göre değil buralar. hayal dünyamızın genişliği, manyaklığımızın kütlesi ağır geliyor bu küçük küreye. biz yapamıyoruz buralarda. al artık bizi yanına. hadi be tanrım be. al bizi yanına topyekün.

--spoiler--
mevuz: ayak tırnağı yer misiniz?

gentslave: bu salak anketi kim açmış

darkman06: ben actım gentslave ne oldu :S
madem salaksa buraya uğramazsın olur biter, herşeye burnunu sokmamış olursun.

doormat: bunda şaşıracak birşey yok şeker..millet hayvanlarla cinsel ilişkiye giriyorki kesinlikle karşıyım. şurda tırnak yemişiz çokmu
--spoiler--

evet, fetişizm, en asil hazların ve tutkuların yer aldığı güzel bir kavram. ona sözümüz yok. örneğin,sevgilinin ayağını ağza alıp dakikalarca emmek yahut da sevgilinin ayakları yordamıyla mastürbasyon yaparken, yüzünde yaptığı eylemden aldığı keyifle gülümseyen partnerle göz göze gelmek ya da ne bileyim onun o hoş kokulu ayaklarını koklayarak afyonlanmak gerçekten tadına doyum olmayan lezzetler. amma ve lakin, sevgilinin ayak tırnağını yemek; eşeğin altına yatıp üzerinize sıçmasını beklemekten farksız. bir takım objelere/ figürlere aşırı tutku duysa da insan, bilmeli nerede duracağını. hazır yeri gelmişken bütün güzel ayaklı kızlara göz kırpıyor, selamlarımı iletiyorum.

tanım: ibnesinin, lezbiyeninin ve envai çeşit manyağının toplaşıp, engin hayal dünyalarının ürünlerini birbirine aktardığı bir garip yer.

http://www.fetisizm.com/forum/

adamın biri çıkar da derse ki editi: ulan onları manyak olmakla suçlamışsın ama sen pek mi makulsun? hele şu söylediklerine bak./ he dostum ben onlara nazaran makulum. kendi kırmızı çizgilerim var benim tamam mı?*