bugün

Fethullah gülen'in demokrasiden ve hukukun üstünlüğünden ne anladığını merak ettiren açıklamadır. Ülkemiz refah olduda biz mi göremiyoruz hocam ??
Biz kendisinden bir şey istemiyoruz azizim, ama sanırım o bizden çok şey istiyor..
"Ülkemiz maddi ve manevi açıdan rahatlığa kavuştu. Türkiye'de demokrasi ve hukukun üstünlüğü bir kere daha teyit edilmiş oldu."

yani akp'nin kapatılmasına karar verilseydi demokrasi ve hukuk ülkemizde işlemiyormu olucaktı?
hiç $üphesiz ki ağlayarak olmu$tur, etkilemi$tir.
bunu da ağlayarak söylememişse adam değilim.
"demokrasi ve hukukun üstünlüğü...
_ühü ühü ühü.
olmayan tepkidir. zira fethullah dülen hiç bir zaman sistemle ters düşmez. bunu öğütler talebelerine. akp gtsin ister dtp gelsin cemaat hükümetle iyi geçinir. *
hayret ben mütemadiyen ağladığını düşünüyordum. demek arada susup açıklama yapabiliyor. bu bahsettiğiniz maddi rahatlama duygusunu nedense bir türlü yaşayamıyorum sayın feto bey bende bir kusur mu var acaba? hepimizin biliyoruz abd nin adamısın, akp nin gizli liderisin, bu sebeblede türkiye yi abd den yönetiyorsun biliyoruz ki istemediğin adam bırak başbakan, bakan, milletvekili falan akp de çaycı olamaz herkes biliyor ki anayasa mahkemesi başkanı bile senin adamın ama bizle de bu kadar oynama be kardeşim ya! bizler o kadar da saf değiliz 25 milyar dolarını ve milyonlarca muridini alarak göğe yükselirsen işte o zaman bu millet maddi ve manevi huzura kavuşur.