bugün

filistin, ırak, afganistan'da olanlardan sonra hoca efendinin(!) tepki göstermemesini duyan şakirtlerin savunmaktan bazen vazgeçtiği komik söylem.
(bkz: doğru)
kendiyle çelişen insan örneği olarak gösterilebilir.
Ekmek yediği kaba köpeğin sıçma durumu.
israil'in, filistin saldırıları, amerika'nın ırak işgali sırasında sokağa dökülüp bir şeyler yapmaya çalışan şakirtlerin sessiz kalmasına sebep olmuş durum.
olmaz olsun denilesi eylem. çok ayıp bir hareket fethullah. kendini besleyen el ısırılmamalı. tiskiniyoruz. biraz değer bilmek lazım. adam seni yıllardır besliyor. semiz oldun da şimdi neden öyle yapıyorsun. şimdi git pensylvania'da ki çiftliğine 3 gün cezalısın.
insan yediği kaba pislememeli ayıp feto hiç yakıştaramadım.
fethullah gülen amerika'nın ta kendisi olduğu için kendi kendini çürüten önerme.
şebnem ferahın rock müziğe karşı olması michael jackson ın dansa karşı olması ihtimaliyle eşit oldugunu düşündüğüm durum.
Fethullah'ın, neden amerika'nın katliamlarına tepki göstermediğini açıklayamayan şakirtler için utanç söylemi.
doğrudur, hatta cihat amacıyla amerikada ikamet ediyordur.
boğaza karşı tadında philedelphia ormanlarına dağlarına karşı manzaralı evindendir o anca. zehirli taşak mantarı yetiştirilen cia çiftliğini gülü.
(bkz: kim değil ki) (!)
sadece ve sadece (bkz: hassiktir diyorum)tabiriyle karşılanabilecek önerme. ırakta, afganistanda, filistinde binlerce kadına tecavüz edilecek, yüzbinlerce insan öldürülecek, hergün misket bombaları camilere düşüp müslümanları katledecek sonra adamın biri amerikadan dinlerarası diyalog diye ortaya çıkacak ve aynı zamanda amerika karşıtı olacak. hangi dinlerarası diyalog arkadaş benim bildiğim diyalog iki eşit güç arasında yapılan görüşmedir. bakın islam dünyasının içinde bulunduğu duruma allah aşkına. filistin ile israil eşit mi? ırak, afganistan amerikaya karşı eşitmi ki diyaloga girişelim? fethullah gülen bu kadar bomba yağarken üstümüze hala ilmi cihada devam etsin bakalım. yine yeniden (bkz: hassiktir diyorum)
yediği kaba pislemek olurdu.
"tabi tabi, görürsek söyleriz" denicek kafa söylemi.
fethullah gülen'in amerika karşıtı olması ihtimali, fidel castro'yu burger king kuyruğunda görme ihtimalinden daha azdır.

tanım: mümkün değildir.
karşıdır, karşıdır hemde o kadar karşıdır ki zıt kutupların birbirini çekmesi olayı gerçekleşmiş ve bu karşıtlık fethullah'ı amerikaya kadar götürmüştür.
hadi ya demek ki bu yüzden orada yaşıyor bu muhterem. komik.